Wpis z mikrobloga

@Mezomorfix: taaa przerabiałem to już kiedyś. Sam będę głosował na Konfederację bo mam już dość tego postPRLowskiego duopolu. Nawet kiedyś z ciekawości dołączyłem na kilka grupek na Facebooku prowadzonych przez zwolenników, a nawet członków partii. Nie ma tam miejsca na jakiekolwiek polemikę czy poddawanie w wątpliwość wypowiedzi lub decyzji. Tak jakby rzeczywistość była bajką dla dzieci gdzie mamy wyraźnie zarysowane postacie i jest ten zły, który zawsze robi źle i ten
@OlFunkyBastard @Mezomorfix

Czym się różni?

- tvn jest prywatną stacją, która musi na siebie zarobić, tvpis jest rzekomo PUBLICZNA, a pis zrobił z niej rządową szczekaczkę która dostaje 2 mld zł co roku z twoich podatków. Serio robicie z siebie takich ignorantow? Czy ktos ma problem, że są telewizje prywatne takie jak niezależna tv czy tv republika będące propisowskie?

-tvpis jako materiały puszcza pis0wskie spoty, tvn nierzadko uderzał w lewicę albo platformę.
@mentari: temat jest jak zawsze trochę bardziej skomplikowany ale szkoda mi czasu na kolejną dyskusję z której i tak nic nie wyniknie. Stopniujcie dalej patologię, umacniajcie duopol, wybierajcie mniejsze zło to ten kraj zawsze będzie jak chlew obsrany gównem. (,)
@OlFunkyBastard ZEROWE ODNIESIENIE, tak jak myślałem.

TVN grzał temat afery hazardowej, zegarka Nowaka, lewego pozwolenia na broń Grabarczyka, afery z solą drogową. To było za PO. TVPis z pis0wcami NIGDY nie uderzyła w pis. Zrobili z TVP partyjną gadzinowke. Potrafisz to przyznać? Czy tak jak konfederacja wstrzymasz się od głosu?
mentari - @OlFunkyBastard ZEROWE ODNIESIENIE, tak jak myślałem.

TVN grzał temat afer...

źródło: temp_file7144011974811634904

Pobierz
@mentari: ty nie potrafisz zrozumieć, że ja mam to głęboko w dupie co jest gorsze TVP czy TVN i dlaczego i nie będę się odnosił do twoich wypocin. Obie stacje to propagandowe szczujne, które mają za zadanie tresować bezmyślnych wyznawców. To, że mają inne metody nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Mam dość prymitywów od ośmiu gwiazd, socjaluchów którym wiecznie się coś należy, postępowych juleczek i oskarków, strajków kobiet, tematów zastępczych
@OlFunkyBastard

@Mezomorfix: taaa przerabiałem to już kiedyś. Sam będę głosował na Konfederację bo mam już dość tego postPRLowskiego duopolu. Nawet kiedyś z ciekawości dołączyłem na kilka grupek na Facebooku prowadzonych przez zwolenników, a nawet członków partii. Nie ma tam miejsca na jakiekolwiek polemikę czy poddawanie w wątpliwość wypowiedzi lub decyzji. Tak jakby rzeczywistość była bajką dla dzieci gdzie mamy wyraźnie zarysowane postacie i jest ten zły, który zawsze robi źle i