Wpis z mikrobloga

@mentari: fakty TVN jeszcze bardziej manipulują niż TVP. Z dwojga złego to już lepsze wiadomości bo przynajmniej nie wychwalają takich kreatur jak Holland czy Tokarczuk
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mezomorfix chciałem spytać się czy już widzisz jakieś różnice między tvpis a tvn, ale widzę że zaplusowales wysryw, że lepsze TVP bo nie wychwalają kreatur Tokarczuk i Holland XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Nawet kiedyś z ciekawości dołączyłem na kilka grupek na Facebooku prowadzonych przez zwolenników, a nawet członków partii. Nie ma tam miejsca na jakiekolwiek polemikę czy poddawanie w wątpliwość wypowiedzi lub decyzji.

Sam będę głosował na Konfederację bo mam już dość tego postPRLowskiego duopolu.

@OlFunkyBastard:

To teraz wbij na profil/grupę Konfederacji i napisz, że zgadzasz się w czymś z Tuskiem, Zandbergiem lub Hołownią.
  • Odpowiedz
@Protectorx: jak ci wszystko jedno jakie treści promuje twoja telewizja to nic nie poradzę na twoją głupotę. Wstyd, że są tacy p0lacy jak ty co zgadzają się na to żeby TVN pluł na ciebie byleby mamony w widoczny sposób nie zabierał.
Leć tam głosować na swoje aktywiszcze bo jeszcze dostaniesz depresji klimatycznej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ja-szczur "twoja telewizja" xD typie czy żeby potrafić nazwać oczywiste różnice między jednym a drugim to od razu musisz się z czymś z nich utożsamiać?

Fajnie pis cie wytrenował. Pis albo mundurowka to nie POLSKA. Jak ktoś coś na milicję ma to też jest antypolakiem? Czy tu już sobie inaczej dobierasz argumenty dla wygody?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maestrozo chłopie włącz sobie tvpis dziennik i fakty tvn. Porównaj i się nie kompromituj. Tvn puszcza spoty wyborcze Trzaskowskiego jako reportaż? Bo TVP z Duda tak. Tvn zatrudnia aktorów żeby krytykowali protesty jako przypadkowi przechodnie? Bo w TVP tak. Jak można takie brednie pisać po ośmiu latach przebijania przez tvp kolejnych warst dna?
  • Odpowiedz