Wpis z mikrobloga

#przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #kobiety #zwiazki #przegrywpo30tce #samotnosc

Jeśli pojawiam się na portalach randkowych typu Sympatia, czy Badoo (Tindera omijam) to lajkuję prawie wyłącznie kobiety 40+ (te które mi się podobają). Sam mam 34 lata.

Zawsze chciałem założyć rodzinę, ale kompletnie na to nie liczę. Znaleźć dziewczynę w wieku zbliżonym do mojego, która nie będzie miała wymagań z kosmosu, jest bardzo ciężko. Stąd interesuję się starszymi kobietami. Mają inne oczekiwania, inne spojrzenie na świat, zwłaszcza te po długoletnich relacjach, po rozwodach. I można z nimi normalnie porozmawiać.
  • 6
A no tak, dla incwelstwa kobieta to jedynie samobieżna pochwa.


@AlienFromWenus: Akurat ci co widzą w was tylko pochwę to incelstwem nie są i nie byli zagrożeni ale dobrze wiedzieć, że brak powodzenia u kobiet wyznacza dla takiej jak Ty i Tobie podobnych wartość mężczyzny. Nihil novi. OP przez swój brak doświadczenia i zaczynanie relacji od dupy strony skończy tak samo jak ja bo w swojej naiwności też tego szukałem licząc,
Akurat ci co widzą w was tylko pochwę to incelstwem nie są


@niewiadomocowscenariuszujest:

Wszyscy faceci tak widzą wszystkie kobiety.
Czy incel czy chad, tylko tzipa się liczy, nie dziwne że często dochodzi do profanacji zwłok czyli gwałtu na martwej albo w śpiączce kobiecie. Nie odzywa się przecież.

ale dobrze wiedzieć, że brak powodzenia u kobiet wyznacza dla takiej jak Ty


Nie ma żadnych "takich jak ja", jeszcze żadnej takiej nie poznałam,