Wpis z mikrobloga

@jatojaaniety wykorzystuje zapytanie do API które jest odpalane aby nanieść liczbę na pomarańczowy przycisk. Mniej więcej to co pisał @dupasmoka pod poprzednim wpisem. Liczba jest dokładnie taka sama jak na przycisku, więc nie ma tu żadnych szacunków po mojej stronie. Jest tak jak powinno być. Mam nadzieję, że nie będą za dużo grzebać w strukturze tego jsona który wysyłam w zapytaniu bo zaraz znowu może przestać działać.
Mam nadzieję, że nie będą za dużo grzebać w strukturze tego jsona który wysyłam w zapytaniu bo zaraz znowu może przestać działać.


@pastibox: Jak to jest istotna kwestia, to możesz zmienić podejście, robić to scraperem i pobierać liczbę bezpośrednio z bufora UI. Znacznie prędzej zmienią API niż cokolwiek co bezpośrednio dotyka użytkownika, plus powinno to być cięższe do wykrycia przy dobrym spoofingu
Mam nadzieję, że nie będą za dużo grzebać w strukturze tego jsona


@pastibox: Nie będą grzebać, bo pod otodom jest podpięte kilkanaście aplikacji dla pośredników do automatycznego wystawiania ogłoszeń, więc nagła zmiana API to strata kasy. No chyba, że wyłączą tylko odpytanie o ilość ofert.