Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami. Ze strony PKP - ogromny chaos informacyjny, brak konkretów, nikt nic nie wie. Finalna stacja to dla mnie drugi koniec Polski (Wrocław). Szybkie rozeznanie po tamtejszych znajomych i chrzestnych czy może ktoś odebrać bagaż - nikt nie ma czasu, problem nie do ogarnięcia.

W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z Wrocławia. Zgłosił się @lornemalvo77. Kiedy pociąg dotarł na miejsce magicznie mojego bagażu nie było. Powyższy Miras przez godzinę walczył z pracownikami w kilku punktach o moją zgubę. Finalnie ją odzyskał. W ten sposób nie musiałem jechać przez całą Polskę, bagaż został przekazany przez znajomego.

Lubię ten portal z śmiesznymi obrazkami właśnie przez takich ludzi. Rodzina nie znalazła czasu, znajomi również - moją farsę naprawił Miras. Dziękuję! :)

#oswiadczenie #wykopefekt
szymekgoose - Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z r...

źródło: temp_file4479110372190383027

Pobierz
  • 206
@szymekgoose: może i wykop jest śmieszkowaty i odwalają się tu czasem idiotyczne akcje, ale na pewno to zdarzenie było dla Ciebie straszne, choćby głupio ci było przez jego zaistnienie. Nie dziwię się - nie raz tak miałem. Dlatego jak ktoś jednak ratuje to bardzo miłe uczucie że nasza wiara w ludzi nie była bez sensu, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szymekgoose: ej złóżmy się po złotówce dla tego Mirka.


Tylko przedstawić trzeba OPie jakieś lepsze dowody żeby nie było że wyłudzenie czy coś.


Te portalu zrzutkowe nie muszą tylko polegać na zbieraniu pieniędzy na ludzi chorych, mogą też być platforma do wspierania takich właśnie inicjatyw. OPie, weź coś ogarnij w tym temacie, bo tu raz że takich ludzi trzeba na 100% wynagrodzić że im się chciało (a on rigczowo jeszcze odmawia)
@szymekgoose: [zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami.]
Trzeba byc dzbanem albo pijanym , zeby zostawic swoje rzeczy w pociagu.
Na kazdej stacji #!$%@?ą przez glosnik zeby zabrac swoje rzeczy i budza tym bez sensu normalnych podroznych.
A i tak trafil sie jakis debil co zostawi laptopa.
Nie dziwię sie ze nikt nie chcial pomoc, ja tez bym olał frajera co nie potrafi przypilnowac swojego laptopa.
Zgubiles przez" swoj
Naprawdę żyjemy w tak #!$%@? społeczeństwie, że takie coś zasługuje na pochwałę?


@lornemalvo77: yup.

Nie mówiłem od razu o alkoholu.
Może pieniądze to faktycznie zły pomysł. Mówię głośno: pieniężny ekwiwalent nagrody to zły pomysł. Bo pomaga się od serca i z życzliwości.

Ale wynagrodzenie Cię za to w inny sposób, tylko jeszcze nie wiem jaki - to dobry pomysł ale tak od społeczności wykopu to powinno być.

No to w sumie
@lornemalvo77: bo to jest nadużywanie zaufania pracodawcy


@dziug: Normalny jesteś?? Pracowałeś gdzieś kiedyś, miałeś jakąś umowę? Bo ja mam to w umowie. Auto do zastosowań służbowo prywatnych. Mogę sobie jeździć gdzie chcę, nawet na wakacje. Wyjątkiem są tankowania zagranicą. Nie miałem na celu pisania tutaj o moim stanowisku, ale może nie wiesz, w wielu firmach, gdzie obowiązują umowy z menedżerami są właśnie podobne umowy. I to nie ja sobie wymyśliłem,
@lornemalvo77: nie no Ziomek chodzi mi o to,że daje Ci pracodawca samochód, płaci za paliwo i Ty mówisz że od tak o to Cię nic nie kosztowało i fajnie było pomóc. Ale tą firmę kosztowało. Taka pomoc jak 500+, mogę wydawać bo nie moje czy co? przecież to się przekłada na Twoją wypłatę. I okej, fajnie że pomogłeś, spoko gest że poświęciłeś czas i w ogóle mało teraz ludzi takich ale