Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami. Ze strony PKP - ogromny chaos informacyjny, brak konkretów, nikt nic nie wie. Finalna stacja to dla mnie drugi koniec Polski (Wrocław). Szybkie rozeznanie po tamtejszych znajomych i chrzestnych czy może ktoś odebrać bagaż - nikt nie ma czasu, problem nie do ogarnięcia.

W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z Wrocławia. Zgłosił się @lornemalvo77. Kiedy pociąg dotarł na miejsce magicznie mojego bagażu nie było. Powyższy Miras przez godzinę walczył z pracownikami w kilku punktach o moją zgubę. Finalnie ją odzyskał. W ten sposób nie musiałem jechać przez całą Polskę, bagaż został przekazany przez znajomego.

Lubię ten portal z śmiesznymi obrazkami właśnie przez takich ludzi. Rodzina nie znalazła czasu, znajomi również - moją farsę naprawił Miras. Dziękuję! :)

#oswiadczenie #wykopefekt
szymekgoose - Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z r...

źródło: temp_file4479110372190383027

Pobierz
  • 206
@ArtoWski sytuacja z dzisiaj z Kolei Śląskich.
Byłem z synem w Pszczynie.
Dojazd rowerem, syn w foteliku, powrót pociągiem.
W pociągu odłożyłem na podłogę bidon z psim patrolem, żeby nie wypadł jak rower będzie wisieć na haku. Wychodząc z pociągu zapomniałem o bidonie.
Szybki telefon na infolinię Kolei Śląskich, krótka rozmowa z panią. Zadzwoniła do konduktora i ustaliła jak zguba ma do mojego syna wrócić. Godzinę później odbieraliśmy z synem bidon z
@ralph: Co innego bidon z psim patrolem, a co innego kurtka o wartości rynkowej ~ 1k pln :P. Jednak cebulactwo wychodzi z ludzi i nie ważne, czy moralnie, ważne, że można mieć.
@szymekgoose: kradziez paliwa sluzbowego to kradziez


@pik4wka: Opie, gdzie tu widzisz kradzież? Firma pozwala mi jeździć sobie gdzie tylko chcę i kiedy chcę. To dodatek do pensji, już wcześniej to tłumaczyłem. Ale Ty chyba nie do końca rozumiesz jak działa umowa użyczenia pojazdu zawarta między mną a pracodawcą. Auto do użytku prywatno-służbowego. Nic nikomu nie ukradłem, co ty #!$%@??
@szymekgoose: Piękny wpis ale jednocześnie udowadnia mi, że nie warto. Jeśli ktoś z Was znajdzie się w podobnej sytuacji to po prostu odpuśćcie. Wybacz Miras szymekcośtam, @szymekgoose. Pomogłem Ci w trudnej sprawie a Ty po prostu zlałeś to po całości. Nie ma za co. Nie przywracasz mi jednak wiary w ludzi. Tyle w temacie.


@lornemalvo77: niestety nie mogę już usunąć tego wpisu. Jednak warto, cofam moje słowa. Szymon się
@szymekgoose: Cześć kolego. To nie jest żadne przypomnienie. Bezinteresownie odzyskałeś swoje graty. Nic więcej nie chciałem. Wiele razy deklarowałeś się w ramach odwdzięczenia mimo, że tego nie chciałem, bo tak naprawdę tylko pomogłem Ci w prostej sprawie. Zachowałeś się #!$%@?, deklarowałeś jakieś odwdzięczenie w temacie, paczkę do paczkomatu, a od wielu miesięcy po prostu się nie odzywasz. Nie liczyłem na żadne wynagrodzenie z Twojej strony, zwykłe "dziękuję" załatwiłoby sprawę. Fajny wpis