Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być bezczelną #!$%@?ą, żeby robić zrzutkę na coś takiego, podczas gdy ludzie zbierają na operacje, bez których nie przeżyją xD


@murmurlrl: a ktoś kogoś zmusza do wpłacania? XD beciaki chca to wpłacają a laska to wykorzystuje
  • Odpowiedz
  • 0
@murmurlrl Zastanawiam się, co miał na myśli moderator, że Ci usunął ten komentarz... Uraziło go słowo „#!$%@?”? Jeśli tak, to sam jest #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@Vegasik69: Nie mogę z tych zbiorek p0lek xD za niedługo będą zbiórki robiły na wszystko, bo po co pracować, niech ludzie dadzą. Już nawet na OF foty po co robić, już to tez za dużo pracy xD za ciężko dla p0lki nawet fotkę cyknąć. Tylko zbioreczki
  • Odpowiedz
@Vegasik69: juz pomijam, ze ludzie w zyciu #!$%@? nigdzie nie byli na zadnym biwaku czy nawet spaniu w aucie a #!$%@? naogladaja sie vanlajfu na YT i im sie 'marzy'. moja siostra miala to samo kiedy ja budowalem swojego kampervana. tez jej sie marzylo zycie w kamperze. po kilku latach, w czasie pandemii kupila za wlasny hajs jakies doblo z dolozonym spaniem za 2x tyle co bylo warte (do tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Steven_Hyde: O kurde rzeczywiście.Byłem przekonany,że zostanie uniewinniony tak jak inni aktorzy.30 lat... No to już można zapomnieć o nim () No ale jeśli zgwałcił to... cóż.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Vegasik69: zupelnie mnie ta sprawa ominela. 30 lat to w #!$%@? duzo. nie znam zupelnie szczeglow, ale musial niezle #!$%@? () w ogole nie mialem pojecia, ze on i jego rodzenstwo to jacys scjentolodzy. z jakichs pobieznych informacji wiem, ze ponoc ten ich kosciol czy organizacja tez mocno mataczyla w sprawie, probujac zamiatac sprawy pod dywan i wplywac na ofiary, wiec pewnie to tez mialo jakis
  • Odpowiedz
@Vegasik69: jeszcze chyba przysluguje im odwolanie, wiec moze nie jest to definitywny koniec dla niego. teraz znowu przeciez ten komik Russel Brand ma robione kolo dupy, bo wiecej i wiecej kobiet pojawia sie z oskarzeniami o gwalty. to w ogole nie miesci mi sie we lbie, kolesie sa slawni, niejedna laska by chciala im dac dupy, a oni sa oskarzani o gwalty i to wielokrotne na dziewczynach, z ktorymi randkowali.
  • Odpowiedz