Wpis z mikrobloga

@majas: jest znacznie lepiej, po dwoch tygodniach oboje nic nie pamietaja ba tak miedzy nami to ci co zdwali poprawke znaja temat lepiej a ci co powtarzali sa mistrzami, ale na chu im ta wiedze to ja do dzis nie wiem, studia powinny byc po 60tce dla wiekszosci ludzi
  • Odpowiedz
@bazingaxl: albo w innym systemie prowadzone, żeby minęły jak najszybciej z jak najwiekszym z---------m, nauczyły kojarzyć, a potem od razu do roboty. A na kolejny stopień z rocznym doświadczeniem. W sumie tak to chyba wygląda w stanach.
  • Odpowiedz
@Oszaty: Idź popytaj się co u Ciebie dziekanat rozdaje :D jest socjal, są jakieś dodatki mieszkaniowe, dopłaty za dojazdy, znajomy ostatnio wziął kredyt ten studencki, nie wiem co jeszcze
  • Odpowiedz
@majas: no w sumie tak, 3 lata by wystarczyly do tego jak obciac WF, filozowie, historie, jezyki ktore sa robiore po lebkach w salach poza miastem i mase glupich p-----l to by faktycznie moglo jeszcze byc

dzis jakbym mial jeszcze raz robic studia to bym tak komus przyje... z buta ze by sie nie pozbieral
  • Odpowiedz
@bazingaxl: no zgadzam się :) Oprócz tego ostatniego, bo jednak studia jakos nakierowują z zainteresowaniami, żeby znaleźć sobie tę jedną dziedzinę. Pomijam aspekty towarzyskie, bo ich nie zaznałem, ale jednak uważam, że ostatecznie warto.
  • Odpowiedz