Wpis z mikrobloga

Jej. Mam taki problem. Posiadam na xbox GPU i przegapiłem że skończyło mi się pare dni temu. Po tym terminie usunąłem subskrypcje a na koncie zostalo mi 40 zł. Kupiłem kod na Enea na miesiąc. Wpisuje kod a tam że niby kod przyjęty ale prosi mnie o doplacenie brakujace kwoty.
Kupiony kod na 1 miesiąc a każą mi dopłacić d9 tych 40 zł kartą lub paypalem. Zawsze kody wchodziły. Do tego jest napisane bym naciskał przycisk akceptuje a teraz teg9 przycisku nie ma. Tylko napis żebym dopłacić resztę kasy.
Czy ktoś mi t9 wytłumaczy. Czy mam kupić w Zabce karte za 20 lub 50zl i dolad9wac konto i dopiero że swojego konta włączyć GzPU a kod z Genevy wykorzystać później?
#xbox #xboxonex #gpu #microsoft #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
dla wbicia tego kodu musisz podać formę płatności w postaci karty, pobiorą ci 0 USD i musisz pamiętać żeby wyłączyć automatyczne odnawianie subskrybcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel Tylko że ja zawsze ladowalem konto karta dopasowując za 20 lub 50 zl i nigdy nie podawałem w xbox numeru karty kredytowej i to mnie zdziwilo. Kupuje kartę wpisuje kod i wyskakuje że mam gpu na miesiąc a teraz coś takiego
  • Odpowiedz
@porannepsawycie ale tak jest jak aktywujesz GPU z kodu to domyślnie włącza się subskrypcja. Ja wrzucam kod co miesiąc i co miesiąc wyłączam subskrypcję by mi z konta nie pobrało i co miesisc mam autoryzację karty na 0 zl
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel Ale ja zrezygnowałem z subskrypcji. Fakt że 2 dni po czasie i Teraz subskrypcje mam wyłączona. Czyli jak nie chce podawać numeru karty to wystarczy kupić doladowanie żeby była kwota 62zl czyli tyle ile kosztuje gpu i wszystko wróci do normy. Nie placilem tu karta i nie zamierzam. Do tej pory wszystk9 byl9 ok a terazcjakis cyrk.
Czyli jak kupię kod do GPU z Eneba to też mi nie przyjmie?
  • Odpowiedz
  • 0
@porannepsawycie No to trafiłeś na kod aktywujący subskrypcje (non-stackable), po prostu podaj te dane karty i wyłącz odnowienie subskrybcji. Nie wiem o co robisz aferę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poucz wiem że miesiąc temu pisałem ale teraz mam znowu problem. Opisałem to dzisiaj. Możesz go przeczytać i się do niego odnieść bo nie wiem już co robię źle. Kod kupiłem i po jego wpisaniu podaje numer karty ale to noc nie daje. Nie mogę aktywować kodu przyciskiem zatwierdź. Fota wrzuciłem
  • Odpowiedz