Wpis z mikrobloga

@villager u mnie w bliźniaku jest 25cm silikatu x2 + wełna w środku 10cm i przy absolutnej ciszy wieczorem czasami coś tam od sąsiadów słychać, ale bardzo delikatnie. Przy karton gipsie + 5cm wełny - powodzenia xD
  • Odpowiedz
@kubas_782 dużo osób już się nacielo na te bliźniaki i ściany 5cm, ty chyba faktycznie dość dobrze trafiłeś. Ja nie słyszałem o użyciu wełny nigdzie w mieszkaniowce.
  • Odpowiedz
@kubas_782 wiesz, są te gówniane silikaty pozniej ty rozwiercasz z jednej, sąsiad z drugiej i z izolacji zostaje całe gówno po "remoncie". A sąsiad który #!$%@? izolacje i zabudował, w praktyce będzie nie do ruszenia już to przerabiałem
  • Odpowiedz
wiesz, są te gówniane silikaty pozniej ty rozwiercasz z jednej, sąsiad z drugiej i z izolacji zostaje całe gówno po "remoncie". A sąsiad który #!$%@? izolacje i zabudował, w praktyce będzie nie do ruszenia już to przerabiałem


@villager: możesz wyjaśnić ?
  • Odpowiedz
ogolnie gdyby nie cena z kosmosu to dla studenciaków ideolo opcja. Lepsze to niz akademik. No i współczuje somsiadom bo musi być tam ostry #!$%@? :p


@xyz_xyz: nawet za połowę ceny nie jest to lepsze niż akademik ... za takie coś to powinni za jaja wieszać
  • Odpowiedz