Wpis z mikrobloga

To co odpier@$lił Stanowski z Mazurkiem w ostatnim odcinku swojego programu na Kanale Sportowym to jest kandydat na złotego Goebbelsa. W chwili wybuchu największej afery za rządów PIS (chociaż trochę ich było, ta ma tło międzynarodowe) poświęcają więcej czasu uderzeniu w Kołodziejczaka bo uwaga- pojechał do Brukseli. Na dodatek pokracznie wybielają Wawrzyka i sugerują, że jest niewinny bo ma opinie ciamajdy (XD). Wiadomo, że najlepsza propaganda to taka której przeciętny Mariusz z Brighton czy inny Janusz który odpala KS do obiadu nie zauważy ale tutaj już tak śmierdzi symetryzmem, że to zrobiło się niesmaczne. Poza tym może Panowie przestaniecie udawać, że nie macie powodów do sympatii bo jeden miał przez lata program w PISowskiej telewizji a drugiego dziecko przed śmiercią uratował pan ordynator który był ministrem w rządzie PIS.

#polityka #kanalsportowy #stanowski #bekazpisu
  • 30
@ReprezentujeJP: może i tak ale w sumie jaki dziennikarz jest bezstronny? Każdy grzeje afery partii której mu nie po drodze. Myślę że ostatni raz obiektywna telewizje mi media widziałem gdzieś w 2004 roku przed popis
@ReprezentujeJP: no właśnie, wprawny widz to dostrzeże, ale jakiś janusz łyknie bajkę.

Jakaś gówno afera po stronie opozycji, co polega głównie na jakimś przejęzyczeniu, głupiej wpadce językowej, palnięciu jakiejś bzdury, zero szkodliwości społecznej - grzejemy, hahaha, hihihi, 100 memów.

Afera pisu, ale taka, że że propagandyści nie wiedzą jak się tłumaczyć i przeczą sobie w dwóch kolejnych zdaniach, a pis musi robić wewnętrzne porządki - to poważna sprawa, nie ma co
@Protectorx: dla mnie to jest człowiek bez żadnej ideologii po prostu co się opłaca to robi. Jakby reklamował go ktoś z opozycji byłby przychylny im, jak z pisu to pisowi, jak z konfederacji to tam byłby przychylny. On to raczej traktuje przedmiotowo i pragmatycznie bez żadnej misji
drugiego dziecko przed śmiercią uratował pan ordynator który był ministrem w rządzie PIS.


@ReprezentujeJP: Czy mowa o Łukaszu Sz? Pytam bo zawsze się dziwiłem dlaczego podczas wywiadów redaktor Mazurek uciekał od tematu 200mln ukradzionych w aferze respiratorowej.
@ReprezentujeJP: Polecam sprawdzić jaka stacja radiowa została obsypana rządowymi pieniędzmi za reklamy o szczepionkach. Mazurek to zgniły PiS-owiec, a Stanowski to oportunista widzący, że robienie filmów dla prawicowych oszołomów przekłada się na kliknięcia. Ten ich duet niczym nie różni się od popłuczyn Jakimowicza i Ogórek w TVP.