Wpis z mikrobloga

Widziałem urywek wywiadu krzycha u szalonego jak gada że on to nie miał czasu na swoje prywatne życie na rodzinę i że czasem musiał coś zrobić o północy (domyślam się że coś do filmu). Od dłuższego czasu mam wrażenie że friz to ich #!$%@?ł głównie z lenistwa. Gość narzeka że musiał trochę popracować żeby dzisiaj jeździć BMW z salonu i mieszkać w całkiem spoko mieszkaniu. Oni chyba naprawdę myśleli że to mrozon będzie zasuwał za nich cały czas. Mam wrażenie że ekipa tak się skończyła przez to że im też za bardzo od kaski odwaliło. Co chwilę jakieś drogie ubrania na sobie, samochody w leasing, chodzenie do restauracji kilka razy w tygodniu, tatuaże, wyjazdy i inne rzeczy na które można #!$%@?ć hajs. Zauważcie że w genzie tego nie ma. Możliwe że to zasługa friza który trzyma tam hajs albo zdrowego rozsądku tych ludzi. Kubicki dalej jeździ starym fordem, Przemek nie kupił nowego motocykla z salonu, Hania i Świeży wzięli jakiś prosty i zwykły samochód a Patryk zamiast wymieniać auto sam mówił że zbiera hajs na dom. Jedynie Faustyna zaszala i wzięła BMW. Nie chodzą też w Gucci i innych tego typu. Niby też młodzi ale jakby kompletnie inne podejście do hajsu. Starzy ekipowicze to się chyba za bardzo poczuli.
#friz
  • 11
@maku_21: A dziwisz się, że się poczuli? Mieli po 20 parę lat, pewnie konta z setkami tysięcy zł i popularność na całą Polskę, o ile Genzie wypaliło, tak już nie na taką skale jak Ekipa, pieniądze pewnie mają też mniejsze, Friz po tylu latach wiedział jaki to będzie biznes, jakie zrobić procenty itp. Dziwi mnie to, że Mortalcio będą tyle lat na YT odkłada pieniądze na dom, ja rozumiem, że to
@maku_21: Moim zdaniem to, ze trzeba było się pokazać, to też był trochę narzut pod kontent. Same akcje typu Stany czy płyta gdzie możliwe, że Donatan ich zrobił na siano - kupa kasy. A można było wynająć jakiś spoko dom gdzieś w Europie, płytę z dobrym producentem a nie burakiem. Porównywanie do Genzie to też nie do końca. Startowali z innego poziomu popularności, znajomości z Karolem plus widzieli błędy poprzedników.
Karol
Wniosek, Friz ma fajne te % :) A co Krzycha, jego to mimo wszystko bym się najmniej czepiał, chłop był przynieś, podaj, pozamiataj w tamtym czasie i było to widać, ponadto był na jego zawołanie, co to za życie być 24/7 na kogoś zawołanie i brak jakiegokolwiek planowania życia jak musisz być pod kogoś dyktando


@danoneek: To co mają powiedzieć ludzie w januszexach, corpo, żabce, policji i ogólnie takich standardowych/przeciętnych pracach.
Same akcje typu Stany czy płyta gdzie możliwe, że Donatan ich zrobił na siano - kupa kasy. A można było wynająć jakiś spoko dom gdzieś w Europie, płytę z dobrym producentem a nie burakiem.


@philosophy: To też jest akurat prawda, osobiście po latach mam wrażenie iż Donatan zrobił ''dobrą'' płytę ponieważ było mu to potrzebne do sukcesu i jego sukces to raczej kwestia tego iż miał dobry marketing bardzo a nie
Mam wrażenie że ekipa tak się skończyła


@maku_21: Moim zdaniem macierzysta ekipa się skończyła ponieważ oni w większości nie byli tam, mentalnie gotowi na aż taki sukces i to zaczęło być bardzo widoczne już w momencie kiedy podzieli się na dwa domy w drugim sezonie bodajże. Wtedy też jakoś zaczęli być tam niektórzy tacy bardziej imprezowi i tak dalej. Lenistwo swoją drogą
@maku_21: Moim zdaniem generalnie genzie przynajmniej większa jak mniejsza część osób w genzie jest znacznie mądrzejsza od członków ekipy macierzystej zaś Friz, Wujas myślę też, że menadżerki nie wiem Fusialka są bardziej doświadczeni i umieją nad tym trzymać taką rękę ojcowską.
To co mają powiedzieć ludzie w januszexach, corpo, żabce, policji i ogólnie takich standardowych/przeciętnych pracach. Już nie przesadzajmy bo zaczyna wchodzić wielkie robienie ofiary z nich


@Cztero0404: Jakie ofiary, to, że swoim zaangażowaniem przypłacasz o pracę i dyspozycyjność 24/7 to masz słowem o tym nie powiedzieć, bo hehe dobrze zarabiam? Swój czas to jedno, a pieniądze drugie.

YT z reklam potrafi płacić do 100k zł za 10 baniek wyświetleń w tych
danoneek - > To co mają powiedzieć ludzie w januszexach, corpo, żabce, policji i ogól...

źródło: ss

Pobierz
I teraz powstaje pytanie? Co mają powiedzieć ludzie w takich firmach gdzie mają po 3-5k na rękę, to jest dopiero odkładania na dom, spłacania kredytów ;)


@danoneek: Nic, dla tego chociażby bardzo duża część osób wyjeżdża za granicę lub bierze kredyt na 3/4 życia. Dobrze napisałeś YT z reklam potrafi płacić 100k, ale nie jest to reguła a zarobek jest zmienny mocno w zależności nawet od miesiąca. Pamiętaj też, że im
@Cztero0404: Wiecie co?
Mi się wydaje, że Genzie ma znacznie więcej hajsu niz pokazuje, ale...
Nie ma sensu się tym flekować, bo ludzie was znielubią. I pewnie mogliby mieć lepsze auta (sądze, ze tam mało kto zarabia ze współprac i filmów mniej niz 15-20k miesięcznie na czysto, po wszystkich odliczeniach), ale lepiej udawać biedniejszych, bo to się sprzedaje. Nawet Friz w to poszedł i PR-owo jeździł Oplem.

A co do Ekipy
@danoneek nie wydaje mi się żeby genzie zarabiało jakoś bardzo mniej od ekipy. Same koncerty pewnie im generują spory przyrost. Dodatkowo trzech króli. Za chwilę minie 2 lata jak są na rynku a nadal są top ekipa na YT. Po prostu wydaje mi się że friz nauczony na błędach nie dawał im aż tak wielkich pieniędzy na początku żeby im właśnie nie odbiło. Dodatkowo to fleksowanie się drogimi rzeczami u ekipy często