Wpis z mikrobloga

Dzisiaj padło na test ftp. No cóż, może i jest trochę więcej niż przed rokiem, ale biorąc pod uwagę, że trochę przytyłem, to w sumie jest nawet gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czyli jednak nie wystarczy zwiększać masy, by jeździć szybciej? No ale zwiększyłem masę w bicku, a nogi robiłem tylko na rowerze, to pewnie dlatego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kurde, inni taką prędkość uzyskują przy 200 - 220 W, a ja muszę sobie flaki wypruwać, by 34 km/h jechać. Ten sport chyba mnie za bardzo nie lubi. Czasem znajdę czyjś trening na stravie, to od razu #!$%@? łapie, bo prędkość większa od mojej, a moc mniejsza na podobnej trasie.

Swoją drogą, garmin twierdzi, że ftp mam 257 mimo średniej 265. Jak dla mnie, to właśnie godzinna średnia powinna być nowym wyznacznikiem. Czegoś nie rozumiem?

#rower #szosa
ToJestNiepojete - Dzisiaj padło na test ftp. No cóż, może i jest trochę więcej niż pr...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-15 200348

Pobierz
  • 12
@ToJestNiepojete aj waj, ludzie nadal nie ogarniają że nie ma co się mierzyć na długość fiuta(FTP). Popracuj nad pozycją bo pewnie pchasz masę powietrza przed sobą albo też masz po prostu #!$%@? pomiar- pewnie nigdy nie kalibrowany, może czasem zresetowany. (Albo ten do kogo się proponujesz ma przekłamane moce)
@Pegos: Jeśli assioma potrzebuje czegoś więcej niż kalibracji z pozycji komputerka (chociaż według instrukcji ma auto kalibrację) to tak, nigdy nie był kalibrowany w serwisie. Może kwestia tego, że jestem lewonożny, a pomiar jest w lewej.
@ToJestNiepojete: hmm w sumie sprawdzilem i przy 200avg po pętli mam 33,2 xD może wysoki jesteś albo wybitnie szeroki w barkach i zbierasz dużo powietrza na klatę? albo rzeczywiście pomiar coś zawyża
@ToJestNiepojete: Ja też jestem bardzo nie oreo. Ostatnio mialem 34 5 średnia przy 240 watach, ale musiałem sie mocno skulić. Pomiar mocy na pewno mam dobry. Jestem bardzo szeroki w barkach i ważę 80kg. Na jakich oponach jeździsz?