Wpis z mikrobloga

Po tym co ojciec na mnie narzekał że mam robić jakieś kwalifikacje i że mam myśleć o przyszłości typu mieszkanie samochód dziewczyna etc, przekonuję się tylko że samo pójście do pracy dla moich rodziców nie wystarcza. Ciągle coś muszę jeszcze robić żeby zadowolić jakiś ogół społeczeństwa, rodziców zresztą też. To za dużo dla mnie. To moje życie i wuj ich to obchodzi co zrobię że swoim życiem, mogę nawet wyjechać w sina dał lub się zastrzelić. Skąd takie wymagania jprdl . Ponarzekalbym na wykopie ale chyba rozumiem że taki temat się już przewijał nie jeden raz, poza tym nie mam za bardzo czasu w tej chwili bo jadę busem PKS do takiej jednej wsi na piknik i muszę oglądać okolicę. Mam pecha że urodziłem się w toksycznej rodzinie.

#przegryw #polskiedomy #rodzice #zalesie #pracbaza
Pobierz NevermindStudios - Po tym co ojciec na mnie narzekał że mam robić jakieś kwalifikacje...
źródło: 1555571687_kggzws_600
  • 37
@NevermindStudios: ale ten mem to #!$%@?, jak laska chce być tylko workiem na sperme, to tak, może się skupić na wyglądzie. Ale jak chce odnieść sukces w życiu zawodowym, rodzinnym, być niezależnym, mieć spoko partnera i ogarnięte wszelkie sprawy wokół siebie, to ma mnóstwo rzeczy do ogarnięcia tak jak facet.
Ale jak chce odnieść sukces w życiu zawodowym, rodzinnym, być niezależnym, mieć spoko partnera i ogarnięte wszelkie sprawy wokół siebie, to ma mnóstwo rzeczy do ogarnięcia tak jak facet.


@depish: niby co poza wyglądem? Kiedy ma wygląd, to ma wyżej wymienione, bo znajdzie sobie beciaka ¯\(ツ)/¯