Wpis z mikrobloga

Wprawdzie nie zostało to jeszcze wyraźnie ogłoszone, a na stronie ambasady pojawił się jedynie mały link, ale został już otwarty system rejestracji na wybory w obwodach głosowania utworzonych za granicą:

https://ewybory.msz.gov.pl/

Wykopki, tego systemu nie trzeba się już bać, bugi są już w odwrocie, idźcie tłumnie na wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #emigracja #uk #polska #irlandia #niemcy #holandia #francja #norwegia
  • 13
  • Odpowiedz
@chemik_kieszyk: wyprowadziłem się z Londynu i widzę ze musiałabym jechać w jedna stronę ponad godzinę plus odczekać pewnie w kolejce. Nie jestem pewien czy mi się chce, plus jestem poza krajem już grubo ponad 15 lat wiec chyba nie powinienem mieć prawa głosu
  • Odpowiedz
@chemik_kieszyk: głosowanie nie ma sensu,
Stare baby i dziady już i tak zagłosują na PiS, bo ich nierząd przekupił,
Do tego jest ich więcej w społeczeństwie niż 18-35 latkow którzy by chcieli się rozwijać.
Więc to nie ma sensu iść głosować.
Ten kraj polska jest już stracony.

Młodzi normalni im szybciej wyjadą tym lepiej dla Polski bo szybciej upadnie i dojdzie do zmian.

A tak to tylko pudrują trupa.
  • Odpowiedz
@assninja: no bo starych jest już więcej niż młodych w Polsce,
Mediana obecnie to 42 lata,

Więc nie ma szans coś przegłosować bo starców przybywa dużo szybciej niż młodych.

Głosowanie i rząd powinno być możliwe w wieku 18-55 lat.
Później za dużo chorych psychicznie osób chcą rządzić tym krajem.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: no ale rozwiązaniem nie jest bojkot wyborów i wprowadzenie jeszcze więcej % dla starych głosujących na piss

Tym bardziej że jest różnica między większością a większością konstytucyjną oraz możliwym rządem mniejszościowym
  • Odpowiedz
@assninja: i od ponad 30 lat rządzą te same fałszywe mordy, wtedy mediana wieku była niższa i mimo to nie odsunęli ich wszystkich od koryta,

Nie ma ratunku dla tego narodu i kraju.
Chyba że szaleńcy zrobili by porządek z nierządem tak jak za rewolucji francuskiej...
Ale nie polecam tego.
  • Odpowiedz
@tptak: do najblizszego miasta, nie do Londynu. Ponad godzina mojego czasu jest bardzo cenna, biorąc pod uwagę ze wybór jest jak zwykle tragiczny, nie ma partii z która mógłbym sie identyfikować i chętnie na nią głosować - nie mam wystarczającej do tego motywacji
  • Odpowiedz