Wpis z mikrobloga

Wprawdzie nie zostało to jeszcze wyraźnie ogłoszone, a na stronie ambasady pojawił się jedynie mały link, ale został już otwarty system rejestracji na wybory w obwodach głosowania utworzonych za granicą:

https://ewybory.msz.gov.pl/

Wykopki, tego systemu nie trzeba się już bać, bugi są już w odwrocie, idźcie tłumnie na wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #emigracja #uk #polska #irlandia #niemcy #holandia #francja #norwegia
  • 13
  • Odpowiedz
@chemik_kieszyk: wyprowadziłem się z Londynu i widzę ze musiałabym jechać w jedna stronę ponad godzinę plus odczekać pewnie w kolejce. Nie jestem pewien czy mi się chce, plus jestem poza krajem już grubo ponad 15 lat wiec chyba nie powinienem mieć prawa głosu
  • Odpowiedz
@chemik_kieszyk: głosowanie nie ma sensu,
Stare baby i dziady już i tak zagłosują na PiS, bo ich nierząd przekupił,
Do tego jest ich więcej w społeczeństwie niż 18-35 latkow którzy by chcieli się rozwijać.
Więc to nie ma sensu iść głosować.
Ten kraj polska jest już
  • Odpowiedz
@assninja: no bo starych jest już więcej niż młodych w Polsce,
Mediana obecnie to 42 lata,

Więc nie ma szans coś przegłosować bo starców przybywa dużo szybciej niż młodych.

Głosowanie i rząd powinno być możliwe w wieku 18-55 lat.
Później za dużo chorych psychicznie osób chcą rządzić tym krajem.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: no ale rozwiązaniem nie jest bojkot wyborów i wprowadzenie jeszcze więcej % dla starych głosujących na piss

Tym bardziej że jest różnica między większością a większością konstytucyjną oraz możliwym rządem mniejszościowym
  • Odpowiedz
@assninja: i od ponad 30 lat rządzą te same fałszywe mordy, wtedy mediana wieku była niższa i mimo to nie odsunęli ich wszystkich od koryta,

Nie ma ratunku dla tego narodu i kraju.
Chyba że szaleńcy zrobili by porządek z nierządem tak jak za rewolucji francuskiej...
Ale nie polecam tego.
  • Odpowiedz
@tptak: do najblizszego miasta, nie do Londynu. Ponad godzina mojego czasu jest bardzo cenna, biorąc pod uwagę ze wybór jest jak zwykle tragiczny, nie ma partii z która mógłbym sie identyfikować i chętnie na nią głosować - nie mam wystarczającej do tego motywacji
  • Odpowiedz