Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Dzisiaj puściła mi obręcz przedniej przerzutki przy zmianie na najwyższy bieg. Cała przerzutka podniosła się do góry i wkręciła w zębatkę (prawdopodobnie dostała smaru i puściła przy naciągnięciu linki). Sama przerzutka ma się dobrze jednak tarcza brzydko się wykrzywiła (największa). Jak myślicie odkręcić i przyklepać? Nie będzie żadnych powikłań? Czy nową kupić :C

#serwisrowerowy #rower #mechanikakwantowa
przecier - Mirki mam problem. Dzisiaj puściła mi obręcz przedniej przerzutki przy zmi...

źródło: comment_NetdwbZObHcq7a0Ffu0SHwe6ilRnvhFX.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
firmowa, Truvativ


@przecier: Spróuj wyklepać, co masz do stracenia? Moim zdaniem jest spora szansa że się uda. Swoją drogą niezły skill, takiej apokalipsy z korbą to jeszcze nie widziałem :D
  • Odpowiedz
@Publius: w sumie racja ;) kilka dni po kupnie roweru poszedł mi w lesie hak od tylnej przerzutki, ta wkręciła mi się w szprychy i ładnie koło pokiereszowała. Zabolało dopiero jak przyjrzałem się cenie nowej przerzutki.
  • Odpowiedz
@przecier: prostuj. ja kiedyś #!$%@?łem w ścianę (xD) i tak samo zębatka się wygięła. akurat miałem kombinerki w plecaku to naprostowałem i pojechałem dalej :)
  • Odpowiedz
@przecier: Ja w zeszłym roku tez miałem nauczkę, na podjeździe zmieniałem jak cisnąłem i poszła się #!$%@?ć przednia przerzutka i łańcuch, ale płakałem :|
  • Odpowiedz