Wpis z mikrobloga

Największa bekę miałem z tego jak się ten typ sfajdał o zaimki xD czacie to, zwykła opcja w grze która można całkiem pominąć wywołała takiego angry ranta jakiego dawno nie słyszałem. typ miał level #!$%@? taki że myślałem że wylewu dostanie. Kuźwa o zaimki. Opcjonalne.

wy się niczym nie różnicie od wściekłych feministek z 2015-16. tyle że w drugą stronę.

#starfield #bekazprawakow
Pobierz Antorus - Największa bekę miałem z tego jak się ten typ sfajdał o zaimki xD czacie to...
źródło: temp_file6683494711204886505
  • 43
New Vegas pozwalało xD tam były perki zabójca kobiet i czarna wdowa. nawet był jakiś do dzieci. tam gierka nie wysilała się szczególnie mocno jeśli chodzi o ograniczanie gracza w roleplayingu. i mało kto ją za to krytykował, raczej była to zaleta.


@Antorus: dziś już takich gier raczej nie będzie, skoro NexusMod zablokował nawet możliwość usunięcia tych zaimków modami XD

Możesz modować co chcesz, ale zaimków masz nie ruszać i uj
Rasista/nazista = wybranie zaimków

XDDD

Ale wy macie nasrane w głowach.

Gdybyś porównał to do wyboru religji/ateizmu to jeszcze, tylko że ponownie nikt o to walenia nie daje dlatego sie musisz uciekać do jakiegoś rasizmu czy nazizmu.


@SirSherwood: nawet jak nie da się tego porównać, to i tak nie powinno się takich rzeczy w grach cenzurować.

To jest powalone, że w takim GTA V masz misje gdzie musisz torturować ludzi tak,
@Antorus: dlatego bo was się gotuje jak żabe, powoli podkręcając temperaturę. I zawsze jesteście tacy fajni 'hehe o co ból dupy to tylko jeden stopień więcej'. Potem będą formularze o zaimki w CV, dowodach osobistych, paszportach, wszelkich formularzach i wszechobecna akceptacja urojeń (które sa urojeniami - to nie jest dysforia płciowa ani transseksualizm, kiedy ktoś wymyśla sobie, że nei jest ani jedną ani drugą płcią tylko zer/xer czyli wymysłem z dupy,
@MilyMichas: ale co ty wgl porownujesz. W wielu krajach mogłoby to być podciągnięte pod propagowanie nazizmu. Zresztą porównanie ideologi odpowiedzialnej za śmierć milionów osób w tym wielu twoich rodaków możliwe nawet że rodziny porównać do wyboru zaimków. Masz serio ciężko problem z logicznym myśleniem
@Antorus: gównojad z zaburzeniami, przecież tam od odpalenia gry jest co najmniej kilka rzeczy do których nie tyle można co należy się #!$%@?ć to łysemu pękła żyłka od zaimków.
Zepsuty kontrast? Brak HDR? Animacja twarzy jak w jakimś #!$%@? gotiku? Słaba wydajność? Postać nie rzuca cienia w fpp? AI nie stwierdzono? Wrogowie mają miliard hp i trzeba w nich walić dziesiątki kul? I sleep.
Zaimki? REAL SHIT!
@LifeReboot akurat zaimki w robocie są ok. dopóki to jest jakiś Janusz Kowalski albo John Smith to nie ma problemu. ale jak się pojawia jakiś Dima Kumar Chinappa Reddy to nie masz #!$%@? pojęcia czy to chłop czy baba. i kombinujesz maila jakimiś upośledzonymi formami bezosobowymi.

a jak ma podany zaimek w stopce to od razu wiadomo.
@Antorus: Absolutnie się zesrał, skala zesrania niewspółmierna do zdarzenia. I żeby tam jeszcze były jakieś zaimki wymyślony w XXI wieku, jakaś wielka lista. Tam były dosłownie 3 rzeczy, męski, żeński i ten trzeci, tak by jak komuś te 2 pierwsze nie pasują, wybrał trzecią opcje.
@CamusVevo ... bo disco elysium chociaż pozwala na grę faszystą to krytykuję ten ustrój z punktu widzenia teoretycznego i praktycznego, to samo z kapitalizmem, natomiast gra komunizm krytykuję jedynie z poziomu praktycznego uważając że teoretycznie jedynie on ma sens co jest z dupy
@CamusVevo @McWozniak... bo disco elysium chociaż pozwala na grę faszystą to krytykuje ten ustrój z punktu widzenia teoretycznego, to samo z kapitalizmem, natomiast gra komunizm krytykuje jedynie z poziomu praktycznego uważając że teoretycznie jedynie on ma sens a problem tkwi w implementacji co jest z dupy I odzwierciedla idelogię twórców (są marxistami, i chyba wręcz leninistami), z tego też powodu lewa strona była usatysfakcjonowana a prawa miała zadtrzeżenia. O tym że