Wpis z mikrobloga

Największa bekę miałem z tego jak się ten typ sfajdał o zaimki xD czacie to, zwykła opcja w grze która można całkiem pominąć wywołała takiego angry ranta jakiego dawno nie słyszałem. typ miał level #!$%@? taki że myślałem że wylewu dostanie. Kuźwa o zaimki. Opcjonalne.

wy się niczym nie różnicie od wściekłych feministek z 2015-16. tyle że w drugą stronę.

#starfield #bekazprawakow
Pobierz Antorus - Największa bekę miałem z tego jak się ten typ sfajdał o zaimki xD czacie to...
źródło: temp_file6683494711204886505
  • 44
@MilyMichas: tak twórcy gry faktycznie są lewicowi ale nie powiedziałbym że Komunizm jest tam krytykowany tylko przez ten pryzmat, są np. nawiązania do "mielenia" przeciwników proletariatu co jest oczywistą krytyką tego do czego może doprowadzić wprowadzenie tego systemu, faktycznie jest dużo "wewnętrznej krytyki" np żartów że na lewicy każdy kłóci sie ze sobą.

Mr. Evrart, szef związku pracowników, jest pokazany jako buc, cwaniak i oszust.

Natomiast Joyce, twarz korporacji jest pokazana
@MilyMichas: już nie wnikam w fakt że widziałem ludzi którzy obsrali się po pachy o to że jako Harry możesz powiedzieć coś feministycznego opcjonalnie dość wcześnie w grze, #!$%@? że po nieudanym skillcheck jest opcja żeby tej samej postaci zacząć mówić o tym że dziewczyna która mu się podoba musi wyszaleć się na karuzeli fiutów (incelskie #!$%@?), najśmieszniejsze jest że gra cię namawia żebyś kontynuował ten quest po nieudanym skillchecku a