Wpis z mikrobloga

Największa bekę miałem z tego jak się ten typ sfajdał o zaimki xD czacie to, zwykła opcja w grze która można całkiem pominąć wywołała takiego angry ranta jakiego dawno nie słyszałem. typ miał level #!$%@? taki że myślałem że wylewu dostanie. Kuźwa o zaimki. Opcjonalne.

wy się niczym nie różnicie od wściekłych feministek z 2015-16. tyle że w drugą stronę.

#starfield #bekazprawakow
Antorus - Największa bekę miałem z tego jak się ten typ sfajdał o zaimki xD czacie to...

źródło: temp_file6683494711204886505

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Antorus fajne tłumaczenie że opcjonalnie, taki super argument że gdyby gra zezwalała na trait rasista albo nazista to już ta opcjonalność nie byłaby argumentem co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 111
@MilyMichas New Vegas pozwalało xD tam były perki zabójca kobiet i czarna wdowa. nawet był jakiś do dzieci. tam gierka nie wysilała się szczególnie mocno jeśli chodzi o ograniczanie gracza w roleplayingu. i mało kto ją za to krytykował, raczej była to zaleta.

krytykowano za to co zwykle gry bethesdy czyli przestarzały silnik i co chwilę crash do pulpitu. tu się nic nie zmieniło.
  • Odpowiedz
fajne tłumaczenie że opcjonalnie, taki super argument że gdyby gra zezwalała na trait rasista albo nazista to już ta opcjonalność nie byłaby argumentem co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MilyMichas: Ale chocholski fikołek. xD Dla mnie każda opcja customizacji postaci jest na plus. OP nie dał mi w żaden sposób jeszcze do zrozumienia, że myśli inaczej.
  • Odpowiedz
rasista albo nazista


@MilyMichas: Rasista/nazista = wybranie zaimków
XDDD
Ale wy macie nasrane w głowach.
Gdybyś porównał to do wyboru religji/ateizmu to jeszcze, tylko że ponownie nikt o to walenia nie daje dlatego sie musisz uciekać do jakiegoś rasizmu czy nazizmu.
@Antorus dobrze podsumował, tacy gracze to sjw z lat 2016, gdzie płaczą o byle nieznaczące gówno w gierkach.
  • Odpowiedz
@Antorus @Howard_Roark oczywiście że to chochołek
Tutaj masz obrzydliwą opcję sprzmierzenia się z kolonizatorami, i słusznie że lewaki protestują i to jest piękna walka #lewicanajlepsza
https://english.elpais.com/society/2023-06-09/ecumene-aztec-the-video-game-about-the-conquest-of-mexico-that-has-riled-up-spains-ultra-right-wing.html
A w starfieldzie masz przepiekną opcję wybrania zaimków którą można olać a #!$%@? prawaki płaczą, hehe #bekazprawakow ;)
  • Odpowiedz
@SirSherwood aha czyli w przypadku zaimków ta zasada działa i na jej podstawie można się śmiać z prawaków, a w przypadku nazisty lub rasisty to ta zasada już nie działa i nie można się śmiać. Tak jak napisałem, ten argument działa tylko jak wajkopkowi podejdzie
Nazywa się to dwumyślenie, wymyślanie zasad które mają działać tylko gdy chcemy ;)
Ale to standard po tej stronie kompasu politycznego, nie jesteś wyjątkiem :D
  • Odpowiedz
@MilyMichas: To sie nazywa nie masz mózgu i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem XD
Masz przeczytaj jeszcze raz wkleje ci to tu specjalnie żebyś nie musiał scrollować do góry. Czytaj powoli, weź wdech i wydech tak z trzy razy to może twój orzeszek w wielkiej kopule to ogarnie.

Rasista/nazista = wybranie zaimków
XDDD
Ale wy macie nasrane w głowach.
Gdybyś porównał to do wyboru religji/ateizmu to jeszcze, tylko że ponownie nikt
  • Odpowiedz
Tutaj masz obrzydliwą opcję sprznierzenia się z kolonizatorami, i słusznie że lewaki protestują i to jest piękna walka

https://english.elpais.com/society/2023-06-09/ecumene-aztec-the-video-game-about-the-conquest-of-mexico-that-has-riled-up-spains-ultra-right-wing.html

A w starfieldzie masz przepieknąpiękną opcję wybrania zaimków którą można olać a #!$%@? prawaki płaczą, hehe beka z prawaków


@MilyMichas: Ja mam bekę z tych co płaczą o zaimki i bekę z tych co płaczą o jakiekolwiek inne opcje w grach, również tę wymienioną przez Ciebie wyżej.

Największą za to z Ciebie,
  • Odpowiedz
@SirSherwood no i ja ci tłumaczę jak lewakowi że skoro argumentem w tej rozmowie jest opcjonalność, to ja się pytam czy ten argument ma jakąś granicę, czy jest on jedynie relatywny i zależny od światopoglądu. A skoro tak, to śmianie się że to tylko opcja nie jest sensowne. Ale wajkopek nie rozumie, dla niego można się śmiać że prawaki krytykują jedynie opcjonalną customanizację, ale jak ktoś udowodni że sami by się spultali
  • Odpowiedz
@Howard_Roark no tak to działa w demokracji, jak jedna strona perfidnie blokuje z sukcesem drugą to ta druga też musi zacząć to robić bo inaczej pierwsza zdominuje. Niestety tak to działa, granice zostały przekroczone, dlatego jest ważne kto zaczął to #!$%@?, bo to on stworzył precedens.
Tak też działa wojna, jak jakaś doktryna działa to nagle wszyscy ją wykorzystują.
  • Odpowiedz
@MilyMichas: ??? Ja będe miał wywalone jak będziesz mógł sobie wybrać ideologie, i wybór będzie liberał/konserwa/socjalista/anarchista/komunista/nazista.
Po prostu cisne beke z porównywania rasizmu i nazizmu do zaimków czy nawet wiary. Bo tu granica jest bardzo prosta.
Zaimki są niczym więcej jak elementem mowy. Z kolei wierzenia namawiają do prowadzania moralnego życia w pokoju i miłosierdziu.
A rasizm i nazizm tą sa ideologie w których w definicjach masz nienawiść i wrogość do
  • Odpowiedz
@SirSherwood no to ciśniesz bekę kompletnie z poza tematu rozmowy. To pytanie miało za zadanie pokazać że opcjonalność nie jest argumentem w tego typu dyskusji. Ty tego nie rozumiesz nawet jak ci się to łopatologicznie, jak wajkopkowi, tłumaczy
A oburzenie o zaimki mają dużo sensu dla osób z którymi się nie zgadzasz, bo dla nich nie ma przyzwolenia na udawanie że się ma inną płeć niżeli biologiczną, co ma dużo sensu bo
  • Odpowiedz
@MilyMichas: XDDD
Spoko ludzie mogą sie oburzać o rózne rzeczy, to nie znaczy że sie słusznie oburzają i to czasem znaczy że są debilami XD

O i wyszło, trzeba było tak odrazu ze cie dupa boli o zaimki bo coś tam biologia, a nie być fajfusem co fikołeczki robi i broni rasizmu i nazizmu xD

bo dla nich nie ma przyzwolenia na udawanie że się ma inną płeć niżeli biologiczną, co
  • Odpowiedz
@SirSherwood xd, nie, dupa mnie boli o argumentację, ja ci tylko tłumaczyłem jak wygląda logika po drugiej stronie barykady, ale widocznie tego bardzo nie chcesz xdddddddddddd.
Ja wiem że w twojej bańce nawet rozumienie argumentacji drugiej strony jest przejawem bycia po drugiej stronie, trzeba udawać że ta sprawa jest absolutem a nie sprawą dyskusyjna bo inaczej nie jesteś z nami a to oznacza że przeciwko nam xddd
TYPOWY WAJKOPEK NAUROPEK
Ja mam
  • Odpowiedz
@Antorus: gejowska gra dla gejów, logo tęczowe, inkluzywne. A babrajcie sie tam w swoim g0wnie z tym swoim stargejem xD
I tak zaraz wszyscy zapomną o tej grze.
  • Odpowiedz