Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Krótka i delikatnie blackpillowa opowieść, która wczoraj mi się przypomniała. Sytuacja miała miejsce w grudniu zeszłego roku w domu mojej prababci. Byliśmy u niej na imieninach, w TV leciały akurat skoki narciarskie.
Niby nic specjalnego, normalnie oglądamy wszyscy skoki. Nagle w momencie kiedy kamera pokazywała gościa już po oddaniu skoku (chyba Forfang to był) to moja prababcia wyjeżdża z tekstem: "Ale oni tam wszyscy mali są".
Chyba nikt oprócz mnie nie przywiązał do tego większej uwagi, ale ja tak (jak większość osób z tagu - jestem uczulony na takie rzeczy).

Na szybko wziąłem telefon i wygooglowałem że ten gość ma 178cm i mówię to prababci, a on na to: "no to przecież nie wysoki, musi być mały żeby tak latał".
Ja dalej drąże temat, szukam w google wzrosty innych skoczków i mówię jej że na przykład taki Andreas Stjernen to ma 189cm.
Prababcia na to "eeee niemożliwe, przecież widać że to są kurduple".

Tak oto moja własna prababcia przywaliła mi w twarz mokrą ścierką z napisem blackpill. Stara kobieta lat 91, a mentalność ma taką samą jak współczesne nastolatki. Ja mam 173cm i nie było przyjemnie słuchać, że według niej mężczyźni mający 180+ cm to są "kurduple". Dodam, że prababcia sama jest drobniutka - nie ma nawet 160cm.

Zanim ktoś zapyta o pradziadka to od razu mówię: nie znałem go, umarł lata temu zanim się urodziłem. Ale ze zdjęć wynika, że był dość sporo wyższy od swojej żony. Ale w ich czasach to raczej nie miało takiego znaczenia jak dziś, wtedy to jeszcze chyba rodzice decydowali za kogo córka wychodzi (i to jeszcze na wsi).

Oczywiście całe zajście nie przeszkadza prababci w kierowaniu do mnie tekstów o tym, że mógłbym się w końcu ożenić, bo "jestem przystojny i na pewno się niejednej podobam".
I jak się jeszcze komuś wydaje że kiedyś kobiety były mniej wymagające, to ja wam mówię: Nie były, po prostu miały mniej do gadania.

#blackpillowewspomnienia #blackpill #redpill #p0lka #przegryw #incel #niebieskiepaski #rozowepaski #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4