Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy nie boicie się że nowo poznana dziewczyna zabije was w nocy albo okradnie lub jedno i drugie? Nawet jeśli zna się kogoś już parę tygodni czy miesięcy, to jak takiej osobie zaufać?

#zwiazki #fobiaspoleczna #przegryw #tinder #badoo #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Czy nie boicie się że nowo poznana dziewczyna zabije was w nocy albo okradnie lub jedno i drugie?


@mirko_anonim: sam nie boję się, ale czasem zastanawiam się czemu dziewczyna się nie boi.
Tak sobie myślę gdybym był dziewczyną to chyba nigdy nie poszedłem z kimś do mieszkania.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Czy nie boicie się że nowo poznana dziewczyna zabije was w nocy albo okradnie lub jedno i drugie?


@mirko_anonim: sam nie boję się, ale czasem zastanawiam się czemu dziewczyna się nie boi.

Tak sobie myślę gdybym był dziewczyną to chyba nigdy nie poszedłem z
  • Odpowiedz
Jak dziewczyna się nie boi to znaczy że jest niebezpieczniejsza niż facet


@mirko_anonim: to musi być prawda hehe
Choć nigdy nic złego mnie nie spotkało, a nieraz "nieznajome" przychodziły
  • Odpowiedz
sam nie boję się, ale czasem zastanawiam się czemu dziewczyna się nie boi.

Tak sobie myślę gdybym był dziewczyną to chyba nigdy nie poszedłem z kimś do mieszkania


@Tata_Kasi: Przecież ona może się bać, że ją zgwałcisz (bardzo mało jest u nas popełnianych morderstw) a jeżeli idzie do Ciebie ruchać się to znaczy że gwałty nie będzie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
a jeżeli idzie do Ciebie ruchać się to znaczy że gwałty nie będzie ¯\(ツ)/¯


@negtner: tak, gwałtu nie będzie. I ogólnie myślę że tej dziewczynie nic nieprzyjemnego się nie przytrafiło więc się nie boi.
Albo boi się ale co ma zrobić, jakoś trzeba żyć
  • Odpowiedz
@thighslapper0 haha pamietam,ze mialam podobne wrazenie z moim byłym. Pierwsza noc u niego po jakims czasie spotykania. Niby wiesz,ze jest ok ale mam taki twardy sen,ze balam sie,ze bedzie mi w torebce grzebac i kase ukradnie ????????
  • Odpowiedz