Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: Po co ci szkło do ochrony ekranu, skoro z jednego miesiąca najmu kupujesz nowego ajfona, biedaku? ;-). A tak na poważnie, to nie naklejam nigdy tego badziewa, telefon w wyglądzie i czuciu jest wtedy fatalny. No i zaklejenie oryginalnej powłoki oliofobowej całkowicie wyklucza u mnie takie rozwiązanie. ~2 lata intensywnego używania 13 Pro i praktycznie zero rys. (kilka razy spadł), ale w tym gumowym, oryginalnym "kondonie", więc trochę ekran jest
@LoginZajetyPrzezKomornika: bo dbam o telefony, żeby bez problemu je sprzedać i żeby rysy mnie nie #!$%@?ły - porządne szkiełka też mają powłokę oleofobową. Biorąc telefon na fakturę i odsprzedając potem prywatnie wychodzisz na zero tak naprawdę, a hajs z najemcy wykorzystam na wakacje gdzie będę robić piękne zdjęcia tym ajfonikiem :))
@perfumowyswir Etui jak etui - te appla są dobre i jak ktoś chce wydać, to czemu nie. Ale dać 200 zł za szybkę, która niczym się nie różni od tej za 30 to iks de. Btw jako ciekawostkę powiem, bo miałem kiedyś dostęp do cen z hurtowni, ze producent te szybki sprzedaje po 5-20 zł (zależy jaka), wiec marże sklepu mozecie sobie łatwo wyliczyc
@adamczwa: zamawiam na premierę, więc nie będę czekać, aż pojawią się szybki. Poza tym jest różnica jakościowa, z tańszych biorę tylko Spiegena i te też troche kosztują, twardość i powłoka oleofobowa robi różnicę
Ale dać 200 zł za szybkę, która niczym się nie różni od tej za 30 to iks de


@adamczwa: to jest wysokie niedopowiedzenie ze szybki za 30 zl sa jakosciowo podobne do tych za 200, mowiac delikatnie

drozsze szybki maja oleofoba, do tego dodaja takie etui ze idealnie se wypozycjonujesz
kiedys w oneplusie mialem ori szkielko, rewelka, zadne innej marki nie mialo podjazdu do tego

sa tez szybki ktore idealnie kleja