Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te popołudniowe kawy u rodziny. Jestem na dość ostrym zakręcie życiowym (rozwód, alimenty, po 12 latach małżeństwa, zostawiła mnie dla innego).
Ciężka depresja here. Codzienne myśli magiczne, o czym troche napomknąłem, złote rady rodziny?
-a co ja mam powiedzieć
-a czemu nie próbujesz być szczęśliwy? Zrób coś z tym
-a może znajdź sobie jakaś dziewczynę

No k... rzeczywiście, jak ręką odjął ( ͡º ͜ʖ͡º)

#feels #depresja #rodzina #samobojstwo
  • 64
  • Odpowiedz
@Elev stary każda rada wyda ci się bez sensu niestety taka choroba. Musisz dla dzieciaków dawać radę idź do specjalisty psychiatry/psycholog, znajdź sobie formę aktywności i to obojętnie jakiej można sobie z tego kpić ale nawet głupie bieganie zabija myśli (nie leczy) w sensie że na czas magiczne myśli są stłumione ponieważ skupiasz się na ćwiczeniu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
udało ci się unieważnić ślub kościelny??


@siepan: nie próbowałem, nie jest mi to do niczego potrzebne w sumie

znajdź sobie formę aktywności i to obojętnie jakiej można sobie z tego
  • Odpowiedz
@Elev chodziło jeżeli plecy masz wyleczone to lekarz mówił sam co wolno a co nie ewentualnie twój mózg/choroba tworzy sobie kolejna wymówkę ( depresja taka jest mózg działa w strone autodestrukcji)Ja po wypadku motocyklowym miałem 3 operacje w ciągu 3 lat każda po każdej rehabilitacja po 9 miesięcy to jest oczywiste że boli bo miesien jest słabszy ale z czasem przechodzi.Nie wiem rower , basen co kolwiek. Ewentualnie jak jest tak
  • Odpowiedz
@Elev a jak nie aktywność fizyczna to czytaj książki chodź do kina modelarstwo aby tylko były widoczne efekty twojej pasji tak a aby uniknąć poczucia zmarnowanego czasu
  • Odpowiedz
@Elev: Nie rozwodziłam się, ale jestem po baaaardzo długim związku. Moim zdaniem musisz to przecierpieć i nie ma innej rady. Tylko czas zadziała na twoją korzyść. Miałam ataki paniki, płaczu, najchętniej zamknęłabym się w domu na całą wieczność i wiesz co? Lekkie odizolowanie się i przeżywanie w samotności, wypłakanie się, trochę mi pomogło. Dopiero jak przeżyłam to na swój sposób to było mi łatwiej ruszyć dalej i wyjść do ludzi.
  • Odpowiedz
@1masa: stan deweloperski prawie, budowa wystawiona juz na sprzedaż

ostatnie pół roku związku właśnie było pod tym względem ciężkie, bo już czasowo i budżetowo przestało się spinać

kredyt w transzach i bank już zaczął grozić, że jak nie uruchomimy ostatniego etapu to kary bądź wypowiedzenie umowy

transze rozliczyliśmy 6.02, 9.02 już byłem sam (,)


@Elev: Czemu kobiety zostawiaja facetow, jak sie pojawiaja problemy finansowe
  • Odpowiedz
@Elev życie to totolotek, na coś trzeba postawić, ale co się wylosuje to na to nie masz wpływu, to nie twoja wina. Każdemu w tej loterii losu padają przegrane numery. Ty mówisz o tym że wyszło jak wyszło obtłuczony emocjonalnie, a ktoś inny na przykład chciał dziś dojechać zdrowo do domu, a mówi wyszło jak wyszło połamany po wypadku. Wspominasz o spowiedniku, podobne przeżycia skłaniają do pomyślenia na ile warto ubóstwiać
  • Odpowiedz
@Elev Mogę ci tylko polecić kanał na YouTube „Musisz wiedzieć”. Jest aktualnie 88 odcinków to przynajmniej czymś zajmiesz głowę. Również polecam ten kanał niedowiarka którzy myślą „moja jest ta jedyna” „moja by czegoś takiego nigdy nie zrobiła”. Moge się jeszcze rozpisywać na ten temat ale wszystko co musisz wiedzieć jest na tym kanale. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@Elev: Odnośnie tekstów do Ciebie. Postaraj się myśleć "oni chcą dobrze". Mi tak łatwiej było pogodzić się z wieloma tekstami od innych

chcą dobrze, ale wychodzi #!$%@? i cyk przerwa na csa
  • Odpowiedz
@Elev smutno się to wszystko czyta. Szczególnie, że to ona #!$%@?ła, a to ty cierpisz z was dwojga. Natomiast będzie lepiej, uregulujesz sprawy z budową czy kasą i zaczniesz żyć skupiając się na sobie. Miej tylko kontakt z dziećmi, to najważniejsze
  • Odpowiedz