Wpis z mikrobloga

W dniu przebicia szczytu liczby ofert wynajmu w Łodzi, warto przypomnieć sobie słowa łódzkiego midasa w wywiadzie udzielonym rok temu na kanale sportowym.

Widz: Czy nie boi się Pan, że wojna może się przenieść do Polski i będzie miał Pan problem ze spieniężeniem swojego majątku?
Kuba: Jeżeli bawimy się w nagonki medialne i STRACH społeczeństwa to zastraszeni są wszyscy [...] strach jest po to żeby duzi spekulanci zarabiali. Czy ja się boję o swój portfel nieruchomości? Nie, nie boję się pana putina nie boję się wojny, wojna pomogła nam bardzo.
Następnie Kuba przechodzi do ataku i straszenia:
Kuba: W Łodzi w tej chwili WYMIOTŁO mieszkania pod wynajem WYMIOTŁO.
Kuba: Ceny wynajmu wzrosły i myślę, że w tym roku wzrosną one 20-30% - to są REKORDOWE WZROSTY.
Kuba: Lada chwila ludzie nie będą mieli gdzie mieszkać! Naprawdę nie ma mieszkań do wynajmu.

#nieruchomosci #lodz #midel #inwestycje #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #kanalsportowy
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - W dniu przebicia szczytu liczby ofert wynajmu w Łodzi, warto pr...
źródło: Screenshot 2023-09-12 at 07.14.51
  • 23
@BurzaGrzybStrusJaja Nawet Midas wie, że to nie ma prawa się utrzymać więc leci w kursy i konferencje.
Łódź? Tam średnia wieku to #!$%@? chyba 60 lat, brak pracy, brak perspektyw, puękny przykład niedaleko mnie - zamknęli Liceum (bo już mało dzieci) i otworzyli Hospicjum. To jest właśnie obraz Łodzi. Za 20 lat tam będą rozdawać mieszkania za złotówkę jak na Sycylii czy na zadupiach w Japonii