Wpis z mikrobloga

Ostatnio odrabiałem pańszczyzne w kołchozie obok najładniejszej ukrainki w zakładzie. Oczywiście jak ostatni spierdox nie odezwałem się do niej ani słowem i ani razu nie spoglądałem na nią przez całą zmianę. Dzisiaj na palarni zaczepia mnie pewna grażynka i opowiada że to ona dzisiaj robi obok niej. Widziała też że wtedy pracowałem obok niej więc dla beki się jej zapytała czy jej wtedy nie podrywałem gdy byliśmy obok siebie, a ta jej odpowiedziała ''na szczęście nie''.
Gdy to usłyszałem to poczułem się jakby mi ktoś #!$%@?ł w wątrobę, chociaż nie dałem tego po sobie poznać i uśmiechnąłem się że to niby takie żarciki hehe. Jestem świadomy swojej brzydoty, #!$%@? umysłowego i często tutaj o tym piszę ale usłyszenie czegoś takiego w prawdziwym życiu #!$%@?ło mi ostatnie szczątki zdrowia psychicznego. #!$%@?ło mi to cały dzień i na pewno kilka następnych i momentami miałem ochotę się rozpłakać tak aby nikt tego nie widział. Nie dlatego że ta konkretna tak się o mnie wypowiedziała tylko że znowu dostałem potwierdzenie jakim podludzkim śmieciem jestem.
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 10
  • Odpowiedz
@Glock17: no i po #!$%@? Grażynka takie śmieci ludziom gada? Co ona tyle lat żyje i nie wie, że to co mówi jest przykre i sieje ferment? Ladna ukrainka ma cie w dupie i ok takie zasady #!$%@? świata ale po co ktoś ci celowo przynosi takie informacje? Ja bym był bardziej #!$%@? na grazynke niż na jakąś ruską ksiezniczke co w fabryce musi #!$%@?ć bo taka z niej księżniczka
  • Odpowiedz
@WinterLinn rozumiem wluewiene ale może ona nie miała na myśli Twoich wad tylko np, ze szczęście ze nie bo uważa ze w precy takie rzeczy są nie potrzebne, albo podryw jaki do tej pory miała to przez jakieś małpy, którym nie potrafią się zachować w towarzystwie i przez to ma sama zaburzony proces. Może to nie konkretnie Twojej osoby chodziło. Ja bym zapytał jej o co chodziło albo olać bo mógło chodzić
  • Odpowiedz
@Glock17
rozumiem wluewiene ale może ona nie miała na myśli Twoich wad tylko np, ze szczęście ze nie bo uważa ze w precy takie rzeczy są nie potrzebne, albo podryw jaki do tej pory miała to przez jakieś małpy, którym nie potrafią się zachować w towarzystwie i przez to ma sama zaburzony proces. Może to nie konkretnie Twojej osoby chodziło. Ja bym zapytał jej o co chodziło albo olać bo mógło chodzić
  • Odpowiedz
@Glock17: rozwiązania są tylko dwa:
1. Specjalnie stań koło Ukrainki i ją podrywaj żeby czuła się #!$%@? przez całą zmianę. Może być żenująco i nachalnie, skoro i tak już ma cię za gówno, a zepsujesz jej przynajmniej dzień.
Drugie jest nielegalne to nie wymienię.
  • Odpowiedz
@Glock17: Celowo Ci dowaliła. Dobrze, że nie dałeś po sobie poznać, bo byś jej tylko satysfakcję dał. Pamiętaj, że w głowie takiej Grażyny facetowi można powiedzieć wszystko, ale już kobiecie nie, bo one są delikatne i nieskazitelne xD. Nie masz się co przejmować.
W ogóle skąd masz taką pewność, że ona jej tak powiedziała? Uważaj, bo może takiej akcji nawet nie było.. I to tylko pieprzenie tej Grażyny, która ma bardzo
  • Odpowiedz