Wpis z mikrobloga

@umcumcumcbejbe: Z kimś wcześniej rozmawiałem, kto sobie taką ogarnął i dał mi parę tipsów. One lubią korzystać z Omagle, tiktoków i coś o Tinderze gość mówił, tylko że ze strefą regionalną trzeba coś zakombinować(VPN?).
@Dollcel: A P0lki to albo do pijaków i łobuzów uciekną, albo do pierwszego ciemnoskurego. Jak się jest przegrywem to i tak będą cię miały za chodzący portfel a tak, przynajmniej szczupłą i młodą masz szansę zdobyć. ;)
@Dollcel: Przecież tam średnia wzrostu to 165cm, a przeciętny mężczyzna ma srogi babyface. Tu nawet nie chodzi o pieniądze- możesz być gołodupcem który pojechał na koniec świata "odnaleźć się duchowo" i i tak kobiety będą za tobą latały bo w porównaniu do miejscowych jesteś gigachadem.

@wojtek-m

na świecie nie są tylko puszczalskie P0lki


Informacja nieprawdziwa, zakop. Kobiety są takie same wszędzie. Zmienia się tylko średnia wyglądu naokoło Ciebie.

@umcumcumcbejbe Sprowadzanie do
@wojtek-m to chyba ja dawałem parę tipow ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak @Runaway28 wspomniał, Filipinki są coraz bardziej wybredne, ale głównie dlatego, że mają wybór.
Po cholerę mają wybierać jakiegoś starego dziada bez pieniędzy jak mogą wygrać dziada z pieniędzmi lub jakiegoś przystojnego faceta?
Na social media mają duży wybór, a dużo osób które do nich piszą to pakowały się w samolot i przylatywali następnego dnia.

Generalnie jako
@damian91: Dziękuję. :) Dużo przegrywów jest z kasą (czytałem parę takich postów, chociaż ja sam jej nie mam) a i tak jest przegrywami. Dla nich Filipiny na pewno będą jakąś opcją. Nawet średnio zamożne przegrywy, tak rozumiem twoje słowa, mają tam większe szanse niż tutaj. Ja jako biedniejszy, chyba faktycznie poszukam innego kraju, mniej obleganego przez turystów. Cieszę się, że odpowiedział mi ktoś siedzący w temacie a nie ludzie gadający "z
@wojtek-m często łatwiej znaleźć ładną dziewczynę w biedniejszych krajach, ale też nie koniecznie. Filipiny mają ten plus, że po angielsku (choćby łamanym) mówi większość społeczeństwa.
Trzeba pamiętać też, że taka osoba która znajdzie kogoś tylko dla pieniędzy to po wyjeździe z własnego kraju i poznaniu własnej wartości prędzej czy później od tej osoby odejdzie.

Przegryw z kasą to nie przegryw, a to, że nikogo nie znalazł może wynikać z wielu przyczyn.

Kiedyś
@damian91: Mogę ci od ręki opowiedzieć jeszcze więcej o P0lkach i to nie od gości z yt, czy z tiktoka. Sąsiada z działki narzeczona okradła z oszczędności życia, które zbierał na ślub, powiedziała mu, że za darmo mu dupy nie dawała, pewnie uciekła do UK. Serio, P0lki z roku na rok robią się coraz gorsze i ja to widzę naokoło.:( Ryzyko oszustwa nie da się nigdy wykluczyć, ale kto nie ryzykuje,
@damian91: A co do oszukiwaniach na dzieci, to P0lki potrafią być tak debilne, że zadają się z gościem, żeby tylko mieć z nim dziecko i go potem rzucają (znałem dwóch takich gości osobiście i wcale nie byli milionerami). W swoim egoiźmie krzywdzą tym własne dzieci! :(
Mało tego, musiałem się zwolnić z ostatniej pracy, bo podejrzewam, że mnie z taką właśnie kobietą (starszą, pragnącą tylko dziecka, ale o tym dowiedziałem się