Wpis z mikrobloga

@cordianss:
Patologia zacznie rodzić dzieciaki na potęgę, a par chętnych na zakup wcale nie jest tak dużo.
Szybko dojdzie do nasycenia rynku i nadprodukcji towaru, z którym nie będzie co zrobić.
Tu akurat moc produkcyjna patologii jest znacznie wyższa, niż zapotrzebowanie.
  • 2
@BayzedMan: A co jeżeli ktoś nie może mieć dzieci, a ktoś innych ma dziecko, ale go nie chce? Nikomu krzywda się nie dzieje w takim przypadku. Chcesz, żeby dziecko wychowywało się w domu dziecka albo było niekochane?

@NijuGMD Temat jest kontrowersyjny, ale powoduje więcej dobrego, niż złego.
  • 2
@zapomnialemhaslo:

rozumiem, że na czas transakcji dziecko traci swoje człowieczeństwo(które chroniło je przed aborcją)?

Nie traci, po prostu zmieniany jest opiekun prawny, w czym dom dziecka jest lepszy?

bo wiesz prawaku w naszej cywilizacji handlowanie ludźmi to tak nie za bardzo jest uznawane

Przecież to jest legalne w UK, USA, Finlandii i wielu innych krajach.
@cordianss: no to niech będzie ośrodki adopcyjne, i co to zmienia?

Dobra, mam lepsze pytanie: czy gdyby to dziecko chciała kupić para gejów żeby je legalnie gwałcić to można je sprzedać czy nie?
  • 1
@Zaqwsxe:

no to niech będzie ośrodki adopcyjne, i co to zmienia?

Nie to miałem na myśli, dzieci do adopcji jest znacznie mniej, niż chętnych rodziców. Większość dzieci w domach dziecka ma nieustalony status prawny.

Dobra, mam lepsze pytanie: czy gdyby to dziecko chciała kupić para gejów żeby je legalnie gwałcić to można je sprzedać czy nie?

Co to za pytanie w ogóle? Gwałt jest nielegalny.
@cordianss: A jak zweryfikujesz czy Ci "kupujący" będą chcieli kupić by je skrzywdzić czy nie? Będziesz ich o to pytał? Bedą musieli podpisać jakiś papierek w urzędzie? XD Czy full wolny rynek kto płaci ten niech ma i o nic nikogo nie pytamy?