Wpis z mikrobloga

@officer_K: Kiedyś byłem korwinistą, przysięgam na własną postać w metin2, że takich szurów i wariatów w poprzednich odsłonach partii korwina nie było. To korwin był królem, którego chcieli wszyscy uspokoić. xD
  • Odpowiedz
  • 2
@BayzedMan: ja kiedyś byłem na spotkaniu z b0sakiem... Na szczęście dotarłem na wykop, zobaczyłem jaki obrzydliwy element jara się skrajnym prawactwem udającym patriotów, oprzytomniałem i otworzyłem oczy. Dzisiaj b0sak jest dla mnie jednym z największych ś****i na polskiej scenie politycznej, a k0nfederacja to absolutnie największy rak, gorszy nawet od pisu.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: I Korwin na tle tych wszystkich zjebixów wydaje się spoko dziadzią a nie kimś kto celowo gada na przekór by wszyscy o nim mówili. Ludzie pluli się na Mentzena o te usprawiedliwienia znachorów czy typiarę o jedzenie psów a tam w środku mają fabrykę oszołomów i wszystkiego co najgorsze w polityce. Mam wrażenie że wyborcy partii byliby lepszymi politykami niż kandydaci Konfunii @officer_K Nawet w oficjalnych stronach Konfy
  • Odpowiedz
@BayzedMan:
"Na obecnym etapie nie doszliśmy do wniosku, że na Ukrainie ma miejsce ludobójstwo" - oświadczył na konferencji prasowej w Kijowie Erik Mose, przewodniczący Międzynarodowej Komisji Śledczej ONZ ds. zbrodni na Ukrainie"
¯\(ツ)/¯ tyle w temacie.
  • Odpowiedz
"Na obecnym etapie nie doszliśmy do wniosku, że na Ukrainie ma miejsce ludobójstwo" - oświadczył na konferencji prasowej w Kijowie Erik Mose, przewodniczący Międzynarodowej Komisji Śledczej ONZ ds. zbrodni na Ukrainie"

¯\(ツ)/¯ tyle w temacie.


@zeMadafaka: "Erik Mose, przewodniczący komisji śledczej ONZ ds. Ukrainy, potwierdził w piątek popełnienie w tym kraju zbrodni wojennych, zaznaczając przy tym, że komisja nie posiada jeszcze dowodów na stwierdzenie, czy popełnione zostały również zbrodnie przeciwko
  • Odpowiedz