Wpis z mikrobloga

#!$%@? ja to #!$%@?łem przez pol roku, zaczely mi rece drętwiec jak spalem i nie wiedzialem od czego to. teraz wszystko jasne. moge o jakies odszkodowanei walczyc? czy #!$%@? mi w du0pe
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: przed sądem musisz udowodnić, że zachorowałeś, a więc jakaś opinia lekarza neurologa i zaświadczenie, a wiadomo że mało kto w młodym wieku idzie do lekarza gdy mu czasami ręce drętwieją lub ma jakieś subtelne wrażenie że pamięć się pogarsza itp. Co innego gdyby dawka rtęci była końska na raz to wtedy objawy byłyby silniejsze od razu.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: #!$%@? co pochorowałem przez nich to moje, ale dzieki temu wyleczyli mnie z kupowania tego gówna na zawsze. od teraz tylko białeczko po siłce xD
wgl zakładając że ta rtęć dalej we mnie jest (nwm we krwii czy #!$%@?) to moge sie jakos tego pozbyc? czy tylko lekarz.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: No niestety, metale ciężkie, typu rtęć, ołów i kadm, które trafiły do organizmu i zostały osadzone w mózgu i organach wewnętrznych już nie zostaną same wydalone. Do końca życia działają neurotoksycznie. Dlatego takie zatrucia są najgorszym koszmarem. Okaleczają ludzi niszcząc stopniowo układ nerwowy i mózg. Lekarz na takie zatrucie też raczej nic nie poradzi, może jedynie łagodzić skutki jakoś. Na razie spróbuj brać selen, bo ponoć rtęć wchodzi w niektóre
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki na razie zluzuj porty, drętwienie rąk raczej nie było wywołane rtęcią. Nie brałeś może beta-alaniny lub jakiejś przedtreningówki, która ją zawierała?
Jak chcesz mieć pewność to zrób sobie badanie na obecność rtęci w organizmie.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: drętwienie rąk to objaw polineuropatii, czyli uszkodzenia obwodowego układu nerwowego. Masz inne objawy? Mrowienie, parzenie, kłucia rąk czy nóg? Warto udać się do neurologa i zrobić badania emg stóp i dłoni.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: w p0lsce niestety hooj w d00psko, w USA byłbyś pewnie milionerem po tej akcji


@Dalamar: tak tak, na pewno tak by było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam cały kraj #!$%@? jakieś hormony i inne gówna zakazane na niemal całym świecie, ale w USA oczywiście dopuszczone, do tego mnóstwo ćpunów na ulicach, gdzie większość z nich zaczęła od przyjmowania przepisanych im leków przeciwbólowych,ale wiadomo że American
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: Możesz sobie zrobić badania na obecność rtęci w organizmie. Będzie wtedy wszystko jasne czy to od syfiastej kreatyny SFD czy coś innego. Tak na szybko możesz jeszcze sprawdzić które numery partii kreatyny były zanieczyszczone.
  • Odpowiedz