Wpis z mikrobloga

#!$%@? ja to #!$%@?łem przez pol roku, zaczely mi rece drętwiec jak spalem i nie wiedzialem od czego to. teraz wszystko jasne.


@zbigniew_wodecki: #!$%@? nie jasne. Drętwienie rąk w trakcie snu jest zupełnie normalne, zapewne od małego palca? Tam jest nerw, który idzie od łokcia i to dlatego. Tak strzelam, bo sam tak mam od dawna. I żyje. A co do tej rtęci to poluzujcie, bo sami nakręcacie panike, a to
@zbigniew_wodecki ale ty tak serio z tymi rękoma? Bo ja mam faktycznie inne produkty tej firmy i na początku zaczęły mi ręce w trakcie snu dretwieć tak że zacząłem się budzić. Może faktycznie jest coś na rzeczy
@w9rT_wv_bIAn37l no ale próbuje Ci właśnie wytłumaczyć.
W tych lekach w USA skład jest wymieniony, możliwe efekty też tylko ludzie i tak biorą (głównie ze strachu przed stratą pracy lub niemożliwości prowadzenia rehabilitacji czy leczenia) i efekty masz.
Tymczasem w tym gównie SFD nie miało być rtęci a jest jej od… no dużo.
W Stanach bez problemu do wygrania pareset tysięcy jak i nie baniek w przypadku udowodnienia, że ta rtęć mogła
@loczyn: na którym leku wycofanym z obrotu w wyniku zanieczyszczenia niedozwoloną substancją była ona podana w jego składzie? Przecież to absurd co piszesz. Rtęć może być w każdym produkcie, bez względu na to czy jest to lek czy czy suplement.