Wpis z mikrobloga

Jeśli zastanawiacie się, skąd ten potworny fetor to śpieszę z informacją, że po decyzji Glapińskiego z bezsilności narobiłem w spodnie.

Bycie bezdzietnym 30-latkiem na etacie jest po prostu opresyjne współcześnie. Trochę czuję się jak taka ludzka bateria w Matrixie, która wyłącznie napędza ten patologiczny system, a koniec końców zużyty wyląduje na śmietniku, jak większość facetów z mojego pokolenia.

#nieruchomosci #finanse
  • 13
Bycie bezdzietnym 30-latkiem na etacie jest po prostu opresyjne współcześnie.


@GomiGomi: Ja jestem 36-latkiem z jednym dzieckiem, pracuję na etacie i niby mam dużo lepiej? Dostaję rocznie 6000 zł z 500+ i ulgę na dziecko w PIT, czyli jakieś 300 zł. To nawet połowy podatku zapłaconego przeze mnie mi nie rekompensuje.
@GomiGomi taka jest kolej rzeczy. Tak jak Ty kiedyś się zestarzejesz i umrzesz. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i trzeba z tym żyć ¯\_(ツ)_/¯
@GomiGomi: Opresyjny to jest body shaming, brak akceptacji mniejszosci seksualnych, czy faworyzacja bialych na rynku pracy. Lepiej zajmij sie powaznymi problemami, a nie jakas gospodarka. Panstwo i korporacje staja na glowie, zebys mogl wygodnie zyc. A w ogole, to znajdz sobie dlugsza i ciezsza prace, zeby nie miec po niej sily na myslenie o bzdurach.
@GomiGomi: a najlepsze jest to, że gdy KOD krzyczał, że pis jest zagrożeniem, to wielu wtedy nastolatkow czy wczesnych 20-latkow nasmiewalo się z "beki" jaka robila sobie pyta.pl z ich marszy. jak śmiesznie, hehe, krzycza bo ich oderwali od koryta. 7 lat później - o borze, o #!$%@?, panie Glapinski, nie!
pyciarze powinni teraz przyjść na vipok i posmiac sie z was jeczacych cos o inflacji i socjalu xD
  • 1
@Steven_Hyde: Druga strona medalu jest taka, że KOD wziął na swoje czoło ludzi totalnie niewiarygodnych (vide Kijowski). Trochę ten sam case, co Giertych czy Petru mówiący teraz trafne rzeczy - prawie nikt się na nich nie nabierze.