Wpis z mikrobloga

  • 0
@Inphinitas: No jak na razie to te trzy ostatnie nie mają żadnego działania poza takim że po ketrelu sie czuje jakbym sie spalił, wciągnął węża i dojadł grzybami xD Chciałem coś na rozluźnienie, lęki i sen a dali mi jakieś ćpańsko xD
  • 0
@Inphinitas: Co znaczy że mam adaptacje receptorów w góre? Relanium dostałem w sumie tylko na trzy dni, od jutra tylko pregabalina (75mg) i ketrel (25mg). Pregabaline biore trzy dni a działa ponoć po dwóch tygodniach. Ketrel brałem wczoraj pierwszy raz
@Niewiemja: jak nie czujesz działania pregabaliny to jesz za mało, to czuć po ~godzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ale to dziwne uczucie na początku brania, ja miałem po tym lekką 'derealizacje')
jak relanium nie czujesz a brałeś tylko parę dniu to dawka za mała.
  • 0
@10129: Relanium miałem w sumie przepisane na trzy dni, rano 1/2 tabletki, po południu 1/2 i wieczorem cała. Brałem po całej bo niby jak mam taką małą tabletke podzielić a wieczorem dwie. Działania żadnego nie czuje poza tym że zmęczony bardziej jestem. Ja od dwóch lat leciałem na zolpidemie na sen i to w sporych dawkach, takie uspokajacze raczej nie mają szans zadziałać ale zobaczymy za jakiś czas
@Niewiemja:
bardziej mnie interesuje ilośc mg niż procenty tabletki. no 5mg diazepamu (bo zakładam, zę masz te a nie 2) to mało. po zolpidemie zadziałają benzoski, ale jak masz tolerancję to 5mg diazepamu to dużo za mało.

pregabalina nie działa na gaba z tego co mi wiadomo, nie wiem czy to ma tolerancje krzyż0ową z gabaergikami, chyba nie ma.
  • 0
ale jak masz tolerancję to 5mg diazepamu to dużo za mało.


@10129: W sumie za pierwszym razem dla testu wziąłem cztery na noc i to faktycznie zadziałało, pierwszy raz od dawna zasnąłem bez problemu i obudziłem sie wyspany
  • 0
zolpidem to syf jest


@Inphinitas: To już zauważyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zolpidemem zacząłem sie leczyć "na własną ręke", działał bo jak miał nie działać, tyle że pod koniec to już wchodziły dawki po 7 tabletek czasami, z reguły 4 i sen po tym niby mocny ale różowa mi uświadomiła że mięśnie mam po tym tak spięte i zesztywniałe jak mumia + bruksizm taki że sobie zęby
@Niewiemja: no lęki mogą być pierwotne ale bardzo często są wtórne do uzależnienia od alkoholu czy benzo. Trzeba by zrobić konkretny odwyk od obu na kilka miesięcy i wtedy można racjonalnie ocenić stan pacjenta.
  • 0
@Inphinitas: Od benzo nigdy nie byłem uzależniony, te trzy dni na relanium to był mój pierwszy raz i raczej ostatni bo działania nie widziałem :D Lęki były dużo wcześniej niż alkohol trzy lata chodziłem na terapie związaną z lękiem ktora raczej nic nie zmieniła, obawiam sie właśnie że będą do tego podchodzić że to przez alkohol. No ale zobaczymy. Ale imo wrzucanie lękowca na oddział z jakimiś patusami którzy tam pewnie
@Niewiemja: No tylko że tutaj zamiast poprawić jeden problem, to zamiast tego zrobiły się 3 problemy (f41+f10 i f13). Branie kilku zolpidemów dziennie przez 2 lata to uzależnienie. Pytanie jak ta terapia była prowadzona, na ile Twojego własnego wkładu, na ile terapeuty, pytanie też jak wygląda Twoja sytuacja życiowa i co z nią starasz się zrobić.
U tych "patusów" też się zaczynało często od zaburzeń lękowych które zapijali kilkoma browarami dziennie.