Wpis z mikrobloga

Youtube i autoodtwarzanie zawsze zepsuje mi dzień. Miałem z tabu tylko audio bo robiłem co innego i nawet do dźwięku nie przywiązywałem uwagi (robota, YT robiło jako tło), ale po chwili muj musk zareagował tak jak powinien typu "ej koleś co ty za gówno słuchasz/oglądasz". Patrzę motobanda, a poniżej motosapiens w historii. Dwa najbardziej lamerskie i pozerskie polskojęzyczne kanały jakie kojarzę w świecie #motocykle

Co jest jeszcze takiego? żebym mógł od razu wywalić wszystko z sugestii jak leci i poblokować.
  • 12
@tagan: Takie farmienie atencji pod wyświetlenia. Przez te komentarze chyba na fb tez mi sie wyświetlili. I jakies #!$%@? udawane płacze ze gavia to jest smiertelnie ciezka droga. A tam jak po bulki sie jedzie. Rozumiem ze ich targetem sa #!$%@?, ale bez przesady.
A tam jak po bulki sie jedzie

ale bez przesady.


@proweniencja: no właśnie, może trochę bez przesady, może to nie jest najtrudniejsza droga świata, ale wąski, kręty i zniszczony asfalt nad urwiskiem to średnia definicja "jazdy po bułki", kolega widzę miłośnik przepraw przez andyjskie drogi śmierci i czynne osuwiska?
@TYLKOjazda_Testy_Nowosci_Porady: Kitla roboczego, w tym przypadku koszuli w kratę (shima albo inny chińczyk w podobnej cenie), spodni (w podobnym przedziale cenowym) i kapci (też jakieś shimy, rebelhorny, czy inne takie).

W sumie ten dział chyba nie cieszy się popularnością w śród klientów bo dosc czesto bywam w defenderze i asortyment nie zmienił się od czasu przeprowadzki :)

Nie wiem może te wszystkie "bad boye" kupują w HD tylko.