Wpis z mikrobloga

Pisowcy wyciągają grube armaty, tak się boją przegrać wybory. Ludzie oczekiwali waloryzacji 500+ do 700+, ci #!$%@? 800+. Ekonomiści w najgorszych snach widzieli obniżkę stóp o góra 0.25pp to ci #!$%@? 0.75. 14 emeryturę też dowalili zamiast 1200 to 2200. Ci durnie rozwalą nam tę Polskę doszczętnie byle tylko wygrać te wybory. Tak się boją oderwania od koryta.
#nieruchomosci #bekazpisu #gielda #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Godir17: mordo ty masz jakieś naiwne spojrzenie na prawo xD co innego jakieś gówno afery jak Amber gold gdzie nikt nie złamał prawa a co innego nagminne łamanie konstytucji które już powinno się rozliczyć
@11mac11 co do spalonej budki - powiedz mi kto z po złamał wtedy prawo, konkretnie
; znasz dalszy przebieg rozmowy bo w kółko będziesz wybielał pisowcow i wymyślał jakieś bieda afery, może jeszcze o ambergold
  • Odpowiedz
@CamusVevo: a ty mordo masz krótka pamięć jesli pamiętasz tylko Amber Gold, zreszta ja tutaj nie jestem od wypominania afer Tuska. Po drugie bardzo bym chciał żeby ktoś pis rozliczył, ale nie rozliczy.
  • Odpowiedz
@Godir17: mam dobrą pamięć tylko nie jestem 12 latkiem albo januszem który nie jest w stanie odróżnić łamania prawa od afer typu niekorzystna dla mnie ustawa; to "nikt nikogo nie nigdy nie rozliczył a więc nikt nikogo nigdy nie rozliczy" jest objawem po prostu niskiego IQ
  • Odpowiedz
@pankelo: błąd. Oni nie boją się przegranej. Oni chcą wygrać z większością która im da samodzielne rządy. Kaczyński nie może sobie pozwolić na kolejną kadencje gdzie nie może przepchnąć wszystkiego jak chce (dogadywanie z kolicjantami, senat)
  • Odpowiedz
@CamusVevo: dobrze niech ci będzie, że mam niskie IQ. Afery tuska to nie były afery typu "niekorzystna ustawa" co ty bredzisz chłopie, chce ci tylko przypomnieć, że za rządów PISu policja nie wchodziła do niezależnych redakcji i nie wyrwywala laptów z rąk, to tak w ramach ten praworządności i wolności słowa, które tak KO z lewicą chcą bronić XD Jak chcesz to wierz sobie w bajki o sprawiedliwym KO i
  • Odpowiedz
@Godir17: szkoda z nim gadać, pisze wyuczonymi frazesami, tak jakbyś rozmawiał z botem. Uświadom sobie, że kryształowa platforma nigdy nie złamała prawa, co tu jest trudnego do zrozumienia xD
  • Odpowiedz
@CamusVevo: wyrywanie laptopa redaktorowi, super śmieszna sprawa dla demokraty wyborcy Tuska. Wiec kogo tu mamy, gościa, który ignoruje co się do niego pisze, który sypie kluczem partyjnym, a powodem do radości jest wspomnienie o tym, jak za platformy wyrywano dziennikarzom laptopy. A no tak, zapomniał bym, że twierdzisz, że platforma nie łamała prawa i dosłownie nie ma z czego ich rozliczyć. I ja mam z kimś takim dyskutować xD
Serio,
  • Odpowiedz
@CamusVevo: No to nie pier dol, ze nie ma z czego rozliczać PO, afer było od zatrzęsienia, większość o charakterze korupcyjnym. W tym kraju partie rządzące się nie rozliczają, bo taka była umowa przy okrągłym stole, wystarczy poczytać o tamtym okresie i "upadku" komuny u nas, a raczej zamienienia ją na nowoczesną komunę. A co do laptopa to przecież była taka sytuacja, gdyby teraz policja wyrywała laptopa komuś z onetu
  • Odpowiedz
@CamusVevo: rozmowa z de bilem XD jak kończą ci się argumenty to wyjeżdzasz z korwinem, który nie przewinął sie w rozmowie nawet na sekundę i z którym nie mam nic wspólnego. Znam już diagonoze, neuropek nieuleczalny, przypadek beznadziejny
  • Odpowiedz
@mickpl: jeszcze tak nie było, żeby urzędnik odpowiadał za swoje czyny. Nie było tak, żeby ekipa poprzedniego rządu odpowiadała za to, co schrzaniła. Więc spoko majonez, oni nie boją się konsekwencji, tylko utraty władzy.
  • Odpowiedz
@Godir17 Prokuratura dwa razy podejmował sprawę budki pod ambasada i dwa razy umarzano postępowanie i to za rządów PiS. Jak posłuchasz taśm, tam nie ma stwierdzenia, że Sienkiewicz podpalił, tylko pytanie czy Sienkiewicz byłby zdolny do tego.
Co do wejścia do redakcji, redaktor naczelny miał obowiązek wydać te materiały bo miał nakaz sądowy to zrobić. O nakaz wystąpiła prokuratura, która rządził wtedy Seremet, wybrany przez Kaczyńskiego. Później sądy podtrzymały stanowisko i
  • Odpowiedz