Wpis z mikrobloga

Pisowcy wyciągają grube armaty, tak się boją przegrać wybory. Ludzie oczekiwali waloryzacji 500+ do 700+, ci #!$%@? 800+. Ekonomiści w najgorszych snach widzieli obniżkę stóp o góra 0.25pp to ci #!$%@? 0.75. 14 emeryturę też dowalili zamiast 1200 to 2200. Ci durnie rozwalą nam tę Polskę doszczętnie byle tylko wygrać te wybory. Tak się boją oderwania od koryta.
#nieruchomosci #bekazpisu #gielda #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@CamusVevo @mickpl inne rządy były święte? przy pisie może i tak ale nie ogółem, a PiSem się nikt nie zajmie a jeśli już to znajdą paru kozłów ofiarnych i to wszystko. Jeśli liczycie na wielkie rozliczenie wszystkich afer PiSu albo publiczne rozstrzelania to muszę was zmartwić.
  • Odpowiedz
więc nie było nawet z czego rozliczyć xD


@CamusVevo: i dlatego właśnie pis was #!$%@? i na to zasługujecie. Choćby tacy panowie jak miller, kwaśniewski czy czarzasty tworzyli Polskę, która w konstytucji miała zapisaną przyjaźć ze Związkiem Radzieckim. Rzeczywiście jawna zdrada stanu to nie powód do rozliczeń.
  • Odpowiedz
@CamusVevo: bo z niczego, kryształowa platforma nigdy nie złamała prawa. Te wszystkie historie o np spalonej budce ambasady to wszystko nieprawda. Beata Sawicka nigdy nie przyjęła 50 tys zł łapówki (na szczęście tutaj doszli do ukarania, to samo Pinior), Chlebowski i drzewiecki, któryzy przepychali korzystne dla branży hazardowej ustawy w porozumieniu z sama branżą, tego nigdy nie było. To wszystko kalumnie, kryształowi ludzie z platformy nigdy by nie złamali prawa.
  • Odpowiedz
@CamusVevo: no, a PiS jak został rozliczony za 2005-07? Nie mowiąc juz o poprzednich rządach od wczesnej Solidarności po SLD. Ja wiem, ze Wąsik i Kamiński byc moze by wlasnie szli siedzieć do paki, ale przeciez ci Platforma z PSL mieli 8 lat, zeby postawic Ziobrę przed Trybunałem Stanu i co? I nic. Sikorski tak głosno szczeka na Ziobrę, ze mu nie daruje, tego co zrobil jego funflowi Giertychowi, a
  • Odpowiedz
@11mac11: żeby pokazać jak to nikt nigdy nie zostaje ukarany przytaczasz Sawicka wobec której zostały wyciągnięte konsekwencje?xD co do reszty - pytam o łamanie prawa a nie ustawy które ci się nie podobają
  • Odpowiedz
@CamusVevo: umiesz czytac że zrozumieniem? Wiedziałem że nie ma sensu z tobą pisać. Twierdzisz że po nie łamało prawa to ci daje przykład, że łamało.
Czemu nie odniosłeś się np do spalonej budki? Kiedy i jak rozliczono PO z tego.zajscia, dla czego pominąłeś ten fragment? Bo ci nie pasuje do tezy, tak jak pisałem wyżej, zanegujesz wszystko. Jesteście tak do bólu prsewidywalni, że napisałem co zrobisz zanim to zrobiłeś xD
  • Odpowiedz
hurr nigdy rząd nie rozliczył swoich poprzedników


@CamusVevo: raz to to co piszesz, że nikt nie był tak bezczelny w swoich ruchach i ludzie mieli minimum przyzwoitości podać się do dymisji w przypadku afer. Ale jest i dwa, że właśnie był rząd, co rozliczył poprzedników. Po przejęciu władzy przez PO rozliczono poprzedni rząd PiS. Tomasz Lipiec (minister sportu) odsiedział swój wyrok, a panowie Kamiński i Wąsik uniknęli więzienia tylko dlatego,
  • Odpowiedz
Akurat dla tej ekipy przegrana oznacza wylanie takiego szamba jakiego wolna Polska nie widziała. Od zarania dziejów, czyli przekrętów Szydło, przez różne akcje Sasina, rozdawanie willi przez Czarnka aż po całą, lokalną drobnicę.


Dla wielu przegrana wyborów przez pis oznacza Sztum XD


Dlatego wszystko idzie na jedną kartę.


@mickpl: ta i kto ich niby wsadzi do tego więzienia? Przy okrągłym stole się tak dogadali, że można się kłócić i walczyć
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Gdyby PIS chciał to miał tyle haków na ekipa tuska, ze zabrakło by miejsca w aresztach, ale nie chciał. Jak zaczniesz kogoś rozliczać, to potem tamten rozliczy ciebie gdy przegrasz. U nas nigdy nie było rozliczeń za afery, jedyne co to wsadzali jakies płotki żeby opinia publiczna była uspokojona.
  • Odpowiedz