Wpis z mikrobloga

Kiedy ta 3 cyfrowa inflacja?


@KoxKoxu21: Kiedy przy 10% inflacji sztucznie utrzymuje się ceny paliwa, energii i żywności i w tym samym czasie obniża się stopy do 6% bo zaraz wybory.
  • Odpowiedz
@professionalgambler: ale przecież taka inflacja już miała być, bo stopy byłu dużo poniżej inflacji. A ta jakimś cudem zaczęła spadać mimo wg wykopków dużo za niskich stóp. Ja wiem, że dzisiajeszy ruch to decyzja polityczna, ale wykopków po raz 2137 wieszczących hiperinflację i katastrofę już czytać nie mogę.
  • Odpowiedz
@bomba4: od 5? Przecież jak tylko PiS wygrał i wprowadził 500+ to kraj miał zbankrutować w pół roku. A to już prawie 8 lat mija.
  • Odpowiedz
  • 0
@pwone to nie było aż na takim poziomie. Były takie komentarze, ale w porównaniu z tym co jest teraz to było względnie spokojnie. Wtedy łaska wykopków sprzyjała PiSowi, bo wszyscy mieli tu dość platformy. Po paru latach dopiero zaczeli na nich nadawać, a teraz chcą z powrotem powrotu Tuska na białym koniu xD
  • Odpowiedz
Następna stacja trzycyfrowa inflacja


@professionalgambler: jak to takie pewne to zajebiscie nie? Wykopki zagrają całym majątkiem przeciwko złotówce i będą do końca życia ustawieni i będą tylko sączyli na plaży drinki z palemką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz