Wpis z mikrobloga

Które miasto na zachód albo południowy-zachód od #warszawa jest najlepsze do zamieszkania?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na wkd i inne wynalazki nawet nie chce patrzeć


@Tulky: Chcesz, przynajmniej patrząc ma mapę dokonując wyboru. Daleko od "wynalazaków" będzie tanio, może to być zaleta jak lubisz dziadować. Blisko będzie drogo ale za to nie będą to zabite dechami zadupia. Miasta bez torów do Warszawy zdychają, do miast z torami ludzie się wprowadzają, płacą tam podatki dzięki czemu masz normalną infrastrukturę. I jak ci się samochód #!$%@? to nie
  • Odpowiedz
  • 0
@dran2: Nie mam dzieci, nie dojeżdżam w godzinach szczytu. Już Ci pisałem. Co mi z wkd skoro ja pracę kończę o 3 w nocy a najbliższy pociąg jest o 5? Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Czego nie rozumiesz?


@Tulky: Czego ty nie rozumiesz w tym co ja napisałem? Tobie do niczego te tory mogą nie być potrzebne ale są potrzebne miastu a rozumiem że to w mieście chcesz mieszkać. Bez torów miasto na Mazowszu to dziura w której za 10 lat zamkną ostatnie Dino gdy ostatnia Jessica z niego ucieknie do Wawy albo choćby Piaseczna. To już lepiej zamieszkać w lesie, przynajmniej mniej depresyjnie.
  • Odpowiedz
@Tulky szukaj czegoś w okolicach S8 - Siestrzen, Stara Wieś, Rusiec, Wladyslawow. Fajnie zielono a S8 max 20 minut i jesteś na przykład na P+R al Krakowska
  • Odpowiedz
@Tulky: jaki budżet? Szukasz mieszkania czy domu na wsi?
Piastów jest spoko, ale fatalnie z państwowymi żłobkami i przedszkolami. Szybki dojazd do Wawy pociągiem i samochodem. Grodzisk też nieźle. Z mniejszych miejscowości to raczej Ożarów Mazowiecki niż błonie, Teresin i okolice też może być, Sochaczew to straszne zadupie. Z takich wiejskich to Laski, Izabelin, Leszno i tamten kierunek odradzam bo droga wiecznie zakorkowana. Nawet jak nie utkniesz w drodze do
  • Odpowiedz
  • 0
@jaras2: 500-550 tysięcy, czyli mieszkanie w tym budżecie. Przedszkola i żłobki mnie nie interesują, bardziej siłownia i klub bjj.
  • Odpowiedz