Wpis z mikrobloga

@1masa No to jak, z analizy ci wyszło żeby grac S, ale jednak otworzyłeś L? I wyskoczyles z nich idealnie przed spadkami. A tych S które ci wyszly z analizy jednak nie otworzyłeś?
@maniek74: A po drugie to nie wyskoczyłem idealnie przed spadkami bo idealnie to byłoby wczoraj rano zaraz po otwarciu a ja zamknąłem pozycję przedwczoraj gdy wig20 był niżej.
@1masa ochłoń, farmazonie.

Straszyles tu ludzi zjazdem na Grunwald, czyli poziom 14000 na W20 i to było jakos przy 2050, jakbyś nie trollowal, tylko wierzył choć trochę w to co tu wypisujesz, to bys wtedy otworzył S i miał teraz ładny profit, a nie siedział bez pozycji lub kisił tego longa w stracie którego finalnie otworzyłeś zamiast S
@maniek74: Dalej mam ładny profit, ty chyba nie miałeś w życiu styczności z pojęciem swing trading. Ciekawe jak radzą sobie ci co ciebie posłuchali trollu jeden naganiaczy na Lki
@1masa aha, to jeszcze w międzyczasie idealnie wskoczyłeś w S na W20? heheh

ja tu na nic nikogo nie naganiam, to, ze dyskutuje z ludźmi, którzy #!$%@? w kółko o krachu i załamaniu na rynku, to nie znaczy, ze jestem pod korek w longach na kontraktach, jak dobrze poszukasz, to znajdziesz w moich wpisach, to, w jakiś sposób gram na futach i w które strony
@maniek74: Skoro nie jesteś na longach to przynajmniej miej tyle przyzwoitości by kogoś poinformować zanim będziesz kogoś namawiał na Lki w sytuacji gdy ci przeszkadza że ktoś pisze o Skach w sytuacji gdy cała gospodarka światowa jest na ostrzu noża. Bo ty sobie zarobisz a ktoś kto wrzucił pieniądze życia, straci, i dziś rozmawiałem z takimi osobami którzy nie mieli pojęcia dlaczego GPW dziś ostro w dół poszło, nie wiem czy
@1masa Nie, nie wystarczy. Co innego jest doktoryzować się pod dane makro, interpretując je w ten sposób, ze WIG20 spadnie na 14k i malować pod to śmieszne kreski, a prostować typów, którzy są na tagu dwa tygodnie i straszą wszystkich krachem
@1masa typie, to samo było rok temu, większość wpisów tu było o spadkach i załamaniu, a ja byłem wtedy do tego w opozycji. Jaki był efekt? #!$%@?ło turbo hossę i ten kto uwierzył wtedy w niedźwiedzie gadki został wyzerowany, także nie #!$%@? mi tu o #!$%@? ludzi na mine