Wpis z mikrobloga

ale mnie #!$%@? mój znajomy
ma 26 lat, mieszka z matką i babką, oni wszyscy we trzej nie pracują, żyją na zasiłku, znajomy kasę ciągnie od ojca na studia i #!$%@?
I najlepsze ma pretensje, że nie chce się z nim spotykac, tylko pracuje xD
a on do pracy nie pójdzie bo mu się nie opłaca xD #!$%@? siedzenie przed kompem trzy miesiące bite juz sie mu bardziej opłacają
myślicie, że olać typa? coraz bardziej działa mi na nerwy szczerze mówiąc
Ale przy okazji żal mi go
#logikarozowychpaskow #gownowpis
Pobierz MrMas - ale mnie #!$%@? mój znajomy 
ma 26 lat, mieszka z matką i babką, oni wszyscy ...
źródło: temp_file5540757081827248191
  • 21
@Emble poznaliśmy się na studiach, jest sympatyczny ale całokształt jego osoby zaczyna się być dla mnie nieznośny, szczególnie że mowie mo ostatnio ze planuje coś kupić droższego, a on wylatuje ze nie wypada tak mówić bo jego rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej, ja tak myślę, #!$%@? chyba twoja matka ty powinieneś juz sam od lat funkcjonować, ale no przemilczałam, to był pierwszy moment kiedy zaczelam wątpić w tą znajomość
@MrMas #!$%@? się własną ręką, jak wejdziesz w relacje z takim nierobem. Koleś Cię będzie ciągnął tylko w dół. Znajdź sobie jakiegoś robotnego chuopa, najlepiej żeby pochodził ze wsi.
@TypowyDaltonista pamiętam jak bylam z nim w tym roku na wyjeździe w góry, i jeszcze z jego znajomymi, i #!$%@? ubolewał ze w okularach będę a nie w soczewkach, bo w okularach brzydziej wyglądam, ja #!$%@?, a para nie jesteśmy
@MrMas: Mam podobną koleżankę tylko ma więcej lat i zamiast mamy i babci jest chłopak, Ma też głupie odparły w stylu #!$%@? się do byle czego i robienia z tego awantury. Mimo że ją lubię to daje sobie siana i ograniczam kontakt to minimum. Nie zagaduję i ograniczam się do wspólnych spotkań z znajomymi. Niestety nie wydaje mi się aby się zmieniła a jak jej powiedziałem że to jej podejście #!$%@?