Wpis z mikrobloga

#przegryw Śmieszy mnie jak ktoś mówi "ale wiesz że w związku nie zawsze jest tak idealnie, czasami bym się zamienił z tobą". Nie nie chciałbyś, nie wiesz jak to jest, nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz. Dobrze wiem że w związkach nie zawsze jest idealnie ale przynajmniej od czasu do czasu masz te momenty dzięki którym masz ochotę iść dalej, najprostsze jak przytulanie się przy oglądaniu telewizji, nie wspominając o jednej z podstawowych potrzeb jakim jest seks. Większość świata tak właśnie działa, od dobrego momentu do dobrego momentu by naładować baterie. Ale tacy jak ja nie mają żadnych dobrych momentów, przez lata, dekady, nawet całe życie jesteśmy na samym dole nigdy żadnej przerwy od cierpienia.

Życie to maraton i większość społeczeństwa ma przerwy na kubek z wodą, nam nigdy nikt nie da się napić więc nic dziwnego że jesteśmy na samym końcu stawki i umieramy z pragnienia. #feels
EndThis - #przegryw Śmieszy mnie jak ktoś mówi "ale wiesz że w związku nie zawsze jes...
  • 4
@EndThis: Jak jesteś singlem to fantazjujesz o tej szarej myszcze co będzie przy tobie i będzie spoko. Jak jesteś w związku i widzisz jakies są inby przeróżne to właśnie walisz takimi tekstami jak normicy których spotkałeś.

Nie będę odkrywczy, kobiety to ludzie, a większość ludzi to chu-je. Ilu jest dobrych ziomków? Garstka. To dlaczego kobiety miałyby być jakieś lepsze? No właśnie nie są.

To jest tylko fantazja przegrywa, że w związku