Wpis z mikrobloga

Jak myslicie, czy gabinet Jarosława Kaczyńskiego wraz z KNF pozwolą Panu Werewskiemu smerfnąć z kapitałem polskich akcjonariuszy i fundów?

#ukraina #gielda #inwestowanie #polityka
positivementalattitude - Jak myslicie, czy gabinet Jarosława Kaczyńskiego wraz z KNF ...

źródło: this is not enough broccoli

Pobierz

Jaka będzie reakcja gabinetu Jarosława Kaczyńskiego?

  • Nic nie zrobi i jak zwykle schowa głowę w piasek. 56.0% (28)
  • Kto nie pozwala kraść ukraińskiemu bratu ten onuca 44.0% (22)

Oddanych głosów: 50

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak samo jak soku z gumijagód nie pije i pewnie już nawet nie boi się buki, ale mniej więcej wie o co chodzi o ile nie przyjechał tu z jakiegoś wołynia czy innego muchosrańska jak ty.


@positive_mental_attitude: Nie osmieszaj sie typie, smerfnij sie z tego portalu sam z laski swojej.
  • Odpowiedz
@positive_mental_attitude: Tak na marginesie to ja nie bardzo wiem co ludzie widzieli w Kernel. Wycena nie była wcale aż tak atrakcyjna jak na firmę z państwa gdzie na walne niektórzy "inwestorzy" przyjeżdżają z karabinami. Miałem jakąś malutką pozycję kupioną po 14 PLN (z zamiarem dokupywania jeśli pójdzie poniżej 11 PLN), potem się pozbyłem na wezwaniu.
Oni mają oczywiście duży majątek ale od dawna kombinowali z gotówką która jakoś zawsze wypływała
  • Odpowiedz
@hrabia_ponimirski: No realia są takie, że w 2007 pozyskali u nas na giełdzie prawie pół miliarda na rozwój. Przez 15 lat bezmózgi ETF na SP500 dałby z tego spokojnie 2 miliardy, a tak dzięki interesom z braćmi jest z tego jedynie destrukcja kapitału. Jak widać polskie organy państwowe i ukraińskie trole są zadowolone z tej całej sytuacji xD
  • Odpowiedz
@hrabia_ponimirski:

Trudno żeby organy reagowały na palenie wartości akcjonariuszy. Każdy decyzję podejmuje sam. Istotą jest to ile ludzi płacili za papier spółki z upadłego państwa zarejestrowanej w raju podatkowym i kontrolowanej przez gangsterów.


I notowanej na GPW. Polski prezydent sam ściskał rękę tym gangsterom (czy tam strategicznym sojusznikom już sam nie wiem), a dzisiaj chowanie głowy w piasek?

https://www.gpw.pl/aktualnosc?ph_main_01_start=show&cmn_id=45121&title=Prezydenci+Ukrainy+oraz+Polski+z+wizyt%C4%85+na+GPW.+
  • Odpowiedz