Wpis z mikrobloga

Czy #testoviron wyśmiałby posiadaczy #thermomix za posiadanie umysłu robaka który nie potrafi wykonać dania przy pomocy przepisu z internetu odpalonego na najnowszym iphone z minutnikiem otrzymanym od szatana w postaci rolexa submarine z zielonym szkiełkiem, tylko musi otrzymywać te polecenia od garczka z wifi XD. Czy może wyśmiałby robaki biedaki za brak poszanowania bogactwa przez niewydanie pieniędzy na to wunderwaffe? #rozkminy #filozofia
  • 8
@tbhilt: No właśnie stąd moje rozmyślania na temat tego co Pan Testo by powiedział, sam mam w kuchni 4 macbooki Apple M2 Max 16" każdy do innych przepisów: zupy, desery, ciasta, steki T-bone. I tu dałeś dobre porównanie można jak ja posiadać 4 macbooki i kilka iphonów za łącznie jakieś 100 tys. zł których używam tylko do pomocy przy gotowaniu albo kupić garnek za 6k spełniający tę samą funkcję XD
@pfd3: Albo można kupić zegarek za parę milionów, który spełnia tę samą (a nawet mniejszą liczbę funkcji) od zegarka za 50 zł z aliexpress.

Jedni powiedzą, że zakup czegoś to głupota, inni powiedzą, że to dla nich norma lub głupota, że się czegoś nie kupiło. Jako, że Testo jest osobą wyjątkową, wysoce inteligentną, będącą kimś, osobą, którą odniosła wyjątkowy sukces, a nie jak polaki-robaki będące niczym (włącznie ze mną), a jednak