Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić, że wreszcie po kilku miesiącach zaczęłam się doceniać i przestałam ślepo gonić za chlopakami, którzy traktują mnie albo jak powietrze albo jak g…. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety z powodu swojej niskiej samooceny, a byciu singlem pierwszy raz od trzech lat zachłysnęłam się miłostkami. Próbowałam zagadywać, być uśmiechnięta, wysłuchiwać ich a w większości przypadków zostałam potraktowana gorzej niż powietrze i bardzo to przeżywałam, nie wspominając o obwinianiu się. Depresja pogłębiła się do tego stopnia, że musiałam zmienić leki. Wreszcie zaczynam codziennie siebie doceniać i wierzyć, że będzie mi jeszcze dane poznać miłego chłopaka. Kogoś z kim będę mogła rozmawiać o wszystkim i mieć wsparcie.
Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale chcąc uniknąć ataków, że to pewnie ja byłam gruba, brzydka i głupia i dobrze mi tak to zaznaczę, że jeszcze do niedawna byłam w topowej agencji modelingowej w default city, ale skończyłam z tym, bo zaczęłam studia lekarskie (jedyne z czego jestem w życiu szczęśliwa)
#tinder #przegryw #depresja #milosc #zwiazki
  • 43
@Blaskun faktycznie głupia jestem, że zagadywałam do ludzi, którzy mi się podobają. Ty startujesz tylko do takich, których uwazasz za nudnych i nieatrakcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@woland99:

faktycznie głupia jestem, że zagadywałam do ludzi, którzy mi się podobają. Ty startujesz tylko do takich, których uwazasz za nudnych i nieatrakcyjnych

1) nie potrafisz wybierać ludzi z którymi dobrze czujesz się longTerm, szukasz może gdzieś gdzie są normalni faceci w miejscach z kontekstem zainteresowań typu zajęcia sportowe etc?
2) jakoś kawał samotnych matek nagle wie że badBoye nie nadają się do rodziny także pod wpływem traumy rozstanie widocznie można
@woland99: zawsze będziesz oceniana po ciele, no chyba że się w burkę zapakujesz. Lepiej się z tym pogódź i nie rób problemu z czegoś, czego nie zmienisz.
weszłaś do jednego z kotła z ludzkimi pomyłkami genetycznymi, ogrami brzydszymi od Shreka z kreskówki


@ArmageddonPrzeciwBladziom: Nie nabierzesz nas ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio taki jeden też twierdził, że jest przegrywem, a jak wrzucił swoje foto, to się mało laski tu o niego nie pozabijały. Pokażcie twarze, same ocenimy.
@woland99:
Myślę, że podczas studiów nabierzesz większej pewności siebie i zaczniesz jeszcze bardziej doceniać siebie czy facetów, którzy starają się "na serio" w końcu będziesz przyszłym lekarzem, więc musisz być pewna siebie i swoich decyzji
Powodzenia!