Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić, że wreszcie po kilku miesiącach zaczęłam się doceniać i przestałam ślepo gonić za chlopakami, którzy traktują mnie albo jak powietrze albo jak g…. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety z powodu swojej niskiej samooceny, a byciu singlem pierwszy raz od trzech lat zachłysnęłam się miłostkami. Próbowałam zagadywać, być uśmiechnięta, wysłuchiwać ich a w większości przypadków zostałam potraktowana gorzej niż powietrze i bardzo to przeżywałam, nie wspominając o obwinianiu się. Depresja pogłębiła się do tego stopnia, że musiałam zmienić leki. Wreszcie zaczynam codziennie siebie doceniać i wierzyć, że będzie mi jeszcze dane poznać miłego chłopaka. Kogoś z kim będę mogła rozmawiać o wszystkim i mieć wsparcie.
Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale chcąc uniknąć ataków, że to pewnie ja byłam gruba, brzydka i głupia i dobrze mi tak to zaznaczę, że jeszcze do niedawna byłam w topowej agencji modelingowej w default city, ale skończyłam z tym, bo zaczęłam studia lekarskie (jedyne z czego jestem w życiu szczęśliwa)
#tinder #przegryw #depresja #milosc #zwiazki
  • 43
@woland99: generalnie musisz zaczekać, aż to facet wyrazi zainteresowanie. Ja tak normalnie, jakby kobieta na mieście zaczęła podbijać, też bym ją pewnie olał.
Pachnie desperacją ;)
Tak na prawdę kobiety mają swoje sposoby, ale są one mało bezpośrednie, raczej mają za zadanie sprawić, że facet sam pomyśli, że to był jego pomysł, ale jak to się robi, to się musisz jakiejś starszej koleżanki spytać.
Między innymi, dlatego zrezygnowałam. Żeby nie być ocenianym po twarzy/ciele. Jestem czymś więcej jako człowiek.


@woland99: wiesz, że tagując #przegryw weszłaś do jednego z kotła z ludzkimi pomyłkami genetycznymi, ogrami brzydszymi od Shreka z kreskówki, z których wielu ma zaburzenia psychiczne, jest bezrobotna lub wykonuje dead-endowe kiepsko płatne prace? Do tego wielu było wyśmiewanych bądź prześladowanych w szkole przez rówiesników.
że będzie mi jeszcze dane poznać miłego chłopaka. Kogoś z kim będę mogła rozmawiać o wszystkim i mieć wsparcie.


@woland99: może poznasz, ale i tak polecisz na dupkowatego bad boya który ma Cię w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo teoretycznie w społeczeństwie uważana jestem za osobę ładną. Męczy mnie to.


@wolan99: to wychodź bez makijażu i ubieraj się jak prosta dziewczyna, skoro Cię to męczy
@LatajacyJeczmien nigdy nie nakładam makijażu, w sumie to nawet jak byłam jeszcze w szkole to tego nie robiłam. jeśli chodzi o ubiór to już ciężko mi sobie wyobrazić co jest dla Ciebie proste a co już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LynxOV wszelkie choroby czy zaburzenia wykrywa psychiatra podczas pierwszego wywiadu z pacjentem. Najczęściej na tej samej wizycie ustalane są leki. Ewentualnie można również zalecić terapie, ale jest to środek tak naprawdę opcjonalny, bo w ciężkich przypadkach jak np. depresja, schizofrenia, zaburzenia lekowe to bez farmakologii, która „pobudzi” działanie mózgu do prawidłowego działania ani rusz.