Wpis z mikrobloga

@mulafasaa z drugiej strony. może być i tak że te dwie turbiny żarły olej a borygo ciekło przez chłodnice, która też będzie zmieniał? obiektywnie rzecz biorąc nikt na tagu nie diagnozowal tego auta.
z drugiej strony, łatwego życia te auto nie ma tachajac tak duża przyczepę.
dodatkowo Jaś wolał dołożyć problematyczne webasto niż zrobić pożarna diagnozę czemu dolewa tyle oleju. jechać na parę miesięcy z takim olejowym cugiem?
  • Odpowiedz
  • 3
@BobIsYourUncle: @Hokey Patrząc na lawinę porażek która ruszyła kiedy auto się #!$%@? to to pewnikiem było ze auto trafi na serwis u typowego mirka który na widok Jasia ma dolary w oczach. Naprawdę dziwie się ze ten chlop ma rodzine i jeszcze sobie krzywdy nie zrobił. Przyczepa która pali gniazdka? No niefart straszny szkoda ze pan komediant zapomniał ze grzebał w elektryce tej przyczepy. Jazda ścieżkami rowerowymi i offroad wypożyczona fura
  • Odpowiedz
@mulafasaa te 15K to i tak najmniejszy wymiar kary. Wyobraźmy sobie jak rzecz zdarzyłaby się na niemcowni, jak Klaus z Hansem z ADACu są zachwyceni, że przyczepa im wywala elektrykę (ciekawe czy tam kodeks drogowy co do długości zestawu jest podobny do naszego, gdzie Jasiu się pochwalił, że byli dwa metry po nad limit).
No i cream de La cream, wyobraźmy sobie jak niemiecki serwis mówi mu ceny w euro ????.
  • Odpowiedz
  • 3
@BobIsYourUncle: tylko to nie rozwiązuje problemu. Bo to ze auto będzie jeździć to nie znaczy ze będzie sprawne. Jeśli to silnik przepala olej to zapchanie dpf jest tylko kwestia czasu i wtedy może nawet wywalić puche w powietrze, rozwalić regenerowane turbo, silnik. Lubię chłopa oglądac i naprawdę niech każdy żyje po swojemu, ten kanał jest świetnym kabaretem ale na żywo
  • Odpowiedz
co do długości zestawu jest podobny do naszego, gdzie Jasiu się pochwalił, że byli dwa metry po nad limit).


@BobIsYourUncle: Ale to sytuacja była jak laweta ciągnie przyczepę, z tego co zrozumiałem a nie jak on jeździ. Chłop ma asistnace na auto, przyczepę więc go guzik to powinno obchodzić akurat, powinna przyjechać druga laweta mniejsza tylko do ciągnięcia przyczepy i tyle.

@mulafasaa Ja nie rozumiem czemu mu do domu nie przywieźli
  • Odpowiedz
@lentilek tak chodziło mi o lawetę i przyczepę.

a ile on miał limitu kilometrów w assistance?
anyway, laweciarz po spaleniu elektryki w dwóch lawetach chciał jak najszybciej pozbyć się tego gorącego kartofla.
  • Odpowiedz
@mulafasaa który to on ma rok tego multivana?z ciekawosci wczytałem w Googlach ze do 2015 roku te motory mialy wadliwa chlodniczke egr ktora powodowala zuzycie do 0.7l oleju na tysiac km, niby do pol litra to norma. W koncu ta chlodniczka rozpada sie i moze rozj... caly motor. Do ciagania przyczepy lepsze byloby stare 2.5tdi 174 konie, tylko w jego budzie one juz chyba nie występowały
  • Odpowiedz
@mulafasaa: też nie rozumiem czemu od razu sprawy z braniem oleju jakoś nie ogarnia, skoro i tak jest cały wybebeszony, to można przy okazji zrobić już wszystko porządnie i mieć spokój
  • Odpowiedz
juz pisałem wcześniej że bosz w bolcu to jakaś porażka


@Hokey: serwisy Boscha w całym kraju to porażka. Ceny jak w ASO, a z jakością usług też niekoniecznie jest dobrze.
  • Odpowiedz