Wpis z mikrobloga

@AdamKarolczak02137: chłopcy muszą być nauczeni agresji. W przeciwnym razie będę mieli problemy w życiu.

Pierwszy przykład z brzegu: idziesz ulicą ze swoją dziewczyną. Podchodzi żul i łapie ją za pupę. Musisz mu spuścić #!$%@?. Nieważne czy jesteś patusem, czy profesorem.
  • Odpowiedz
zwykle przekłada się na brak sukcesów zawodowych i prywatnych.


@Majkel2008: Jak wiemy potomstwo osiedlowych prawilniaków słynnie z zapełniania szeregów nowych prawników, lekarzy, managerów, inżynierów, businessmanów czy artystów.

  • Odpowiedz
ocenianie ludzi bo maja tatuaż już nudne, oceniajmy ludzi bo zalozyli ubranie, lol xD


@uirapuru: dokladnie, w wieku szkolnym obracałem się w dresiarskim środowisku, sam nieraz łaziłem w jakichś koszulkach "chwdp", a skonczylem magisterke dziennie na UJ i pracuje jako programista, fakt faktem, mentalnie odstaję od współpracowników, przynajmniej mam takie odczucie, ale myślę że byście się zdziwili że troszkę ludzi wywodzących się z takiego środowiska coś tam jednak sobą reprezentuje (
  • Odpowiedz
@Majkel2008: to 2008 to chyba twój rok urodzenia, co? Jutro na rozpoczęcie do II liceum, no jak dobrze pójdzie to jeszcze z 2-3 lata i z Korwina wyrośniesz. Większość wyrasta na szczęście.
  • Odpowiedz
nieraz łaziłem w jakichś koszulkach "chwdp", a skonczylem magisterke dziennie na UJ i pracuje jako programista


@DJ_QBC: @uirapuru :D
Ale tutaj na zdjęciu nie jest nastolatek-dresiarz tylko dorosły facet 30+, ojciec dziecka w wieku przedszkolnym :D

Nie że brzydkie ubranie założył tylko z wulgarnymi tekstami godnymi kryminalnej patologii. Przypominam że na rozpoczęcie w przedszkolu, a nie spotkanie na grillu z ziomalami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: mam 39 lat, córki 14 i 5 lat. W tym tygodniu mam dwie wywiadówki w liceum i przedszkolu. I bym #!$%@? ładował do wora a wory do jeziora. Zrób z tym co chcesz, nazwij mnie patologią.
  • Odpowiedz
bym #!$%@? ładował do wora a wory do jeziora. Zrób z tym co chcesz, nazwij mnie patologią.


@uirapuru: nie wiem tak naprawdę jak rozumieć takie stwierdzenie, ale brzmi jak popieranie samosądow i działanie w stylu mafii.

W kazdym razie, jeśli ubralbys taką koszulkę do przedszkola to namawiam żebyś podjął refleksję i zrewidowal swoje podejście do życia.
  • Odpowiedz