Wpis z mikrobloga

Instrukcja, jak zostać wrakiem w wieku 19 lat.

1. Bądź suchoklatesem. Zacznij chodzić na siłownię, bo masz dość dostawiania wpieprzu od młodszych koleżanek.
2. Poczuj ten ogień! Trójbój to jest to, co chcesz robić do końca życia.
3. Chodzisz na siłownię już dwa tygodnie, najwyższy czas wejść na bombę.
4. Zarzuć na sztangę 70kg i zacznij napieprzać siady. Oczywiście bez żadnej rozgrzewki wcześniej.
5. Potem od razu dorzuć kolejne 50kg i rób siady do upadłego.
6. Po siadach pora na martwy ciąg.
7. Wszystkie ćwiczenia wykonuj mega #!$%@? technicznie, a jeśli ktoś dla twojego dobra zwróci ci uwagę, drzyj na niego mordę. Przecież wiesz wszystko najlepiej.
8. Po trzech miesiącach wrak gwarantowany.

Po ostatniej serii siadów kolesia tak pospinało, że pogotowie musiało go wynosić. A następnego dnia na siłownię zadzwoniła jego matka, żeby go już nie wpuszczać, bo dorobił się przepukliny odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 9
@groman43: To ja ale zamiast suchoklatesa ulaniec. Później był powrót króla i prawie do 200 kg doszło i jakieś 120 na klatę prz 90 kg. No ale praca nad techniką nadal musiała być, a rwa kulszowa dawała o sobie znać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@groman43: tak było, suchoklates po 2 tygodniach wziął i zaczął siadać 120kg xD

aczkolwiek tydzień temu spotkałem ten typ czlowieka na siłowni

przyszedł jakiś suchoklates z dziewczyna, w 10 minut zdążył zrobić chyba 3 różne ćwiczenia po kilka serii, pierwsza była hybryda rumunów z jefferson curlem z 80kg na sztandze xD

potem coś pomachał na biceps i przyszedł czas na bench press, akurat robiłem obok, typ zaczął od 60kg samemu ważąc
@groman43: jak ktoś spędza dużo czasu na siłowni to takie perełki często widzi. Ja już nie raz widziałem (głównie małolatów), którzy wyciskali #!$%@? technicznie na ławie, a potem się łapali za barki z grymasem twarzy. Za kilka tyg. już ławy nie robili, bo się #!$%@? i tak to się kręci. W ciągu mojego stażu treningowego już widziałem tyle przypadków wraków, że głowa mała. Najczęściej to młodzi trójbojarze, którzy wchodzą na towar,
@Nano22: w moim przypadku daleko nie trzeba patrzec jak zaczynalem silownie to zwykle robilem przynajmniej 1-2 maksy na płaskiej na trening (np amrap 80% mojego maxa, a potem atak na max totalny z mojego poprzedniego treningu), potem szedłem na skos dodatki na sztange, potem skos ujemny, a po tym nadchodziły hantle na płaskiej + skos dodatni XD i tak 4-5 razy w tygodniu