Wpis z mikrobloga

1. Ukraina robi zamach na most Krymski

2. Ruscy w odwecie niszczą spichlerze w portach Ukrainy i same porty. Zrywają porozumienie zbożowe.

3. Ukraina nie mając co zrobić ze zbożem próbuje zmusić Polskę do zalania nim swojego rynku przez donoszenie na nas do UE. Poświęcenie polskiego rolnika jest ceną którą są gotowi zapłacić.



#ukraina #rolnictwo #rosja
Pobierz Aquamen - 1. Ukraina robi zamach na most Krymski

2. Ruscy w odwecie niszczą spichler...
źródło: F1ZeZxGaYAAy-VA
  • 72
@SzybkieSondy: aha widzisz, chronologicznie to coś się twoja teoria kupy nie trzyma. Nie będę dyskutował, przecież i tak zrobisz 50 fikołków by to polski rolnik płacił cenę za wybryki ZSU a nie ukraińscy oligarchowie.

Pozdrawiam.
@SzybkieSondy: powtarzasz propagandowe bzdety które mają pomóc Ukrainie przepchnąć embargo i postawić ich w roli pokrzywdzonych w tej sytuacji.

Polscy rolnicy, ich rodziny i dzieci ich nie obchodzą bo to korporacje warte miliardy dolarów. Liczą tylko zysk i jak trzeba to przejadą się nawet po największym "sojuszniku".

Ogólnie mi by było wstyd na twoim miejscu nie trzymać polskiej strony, jednak nie wszyscy mają ambicje widać to po twoim avatarze w którym
@Aquamen: propagandowe, onuco, jest zrzucanie winy na ofiarę wojny. Mam dla ciebie lepszy eksperyment myślowy. Całej sytuacji by nie było, gdyby oderwany od rzeczywistości psychopata nie zaczął pełnoskalowej wojny. Po prostu chce mi się rzygać jak czytam takie wysrywy jak twoje, bo wiem, że gdyby ruskie gunwo najechało Polske, to po niemieckiej stronie by siedział taki hans jak ty i mówił, że to wszystko wina Polaków i trzeba patrzeć na interes
gdyby oderwany od rzeczywistości psychopata nie zaczął pełnoskalowej wojny


@SzybkieSondy: Ale zaczął i Ukraina próbuje zwalać na Polskę koszty ¯\(ツ)/¯ Co jest temu winien polski rolnik? Polski rolnik też onuca bo chce dzieci z pracy wykarmić?

Rozpędź się i walnij baranka, a za tego psa w berecie to by cię porucznik nie wypuścił z poligonu dopóki byś nie padł na pysk. Tam jest polskie godło.
@Aquamen: za sytuację na rynku zbożowym w Polsce odpowiada polski rząd, który nie potrafił zabezpieczyć interesu swoich obywateli. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że ogromny hajs na tym zarobiły spółki powiązane z rządzącymi, których jakoś kurde od pól roku nie chcą ujawnić i lista jest tajna.

Ale zaczął i Ukraina próbuje zwalać na Polskę koszty

I ty #!$%@? nie rozumiesz, gdzie leży źródło problemu. Źródłem problemu jest wojna za naszą
za sytuację na rynku zbożowym w Polsce odpowiada polski rząd,


@SzybkieSondy: Tak za wszystko odpowiada PiS albo Putin ograniczony człowieku. Źródło problemu leży w tym, że nie potrafisz zrozumieć, że płacenie rachunków za inny kraj tylko dlatego, że jest tam wojna nie leży w polskim interesie. To może zapłaćmy też Syryjczykom, Nigerczykom lub Afgańczykom bo przecież źle się tam dzieje i ktoś kogoś napadł.

Obowiązkowy pobór nie ma tu nic do
Tak za wszystko odpowiada PiS albo Putin ograniczony człowieku


@Aquamen: właśnie w twojej narracji Putin nie odpowiada za nic, on jest biednym misiaczkiem, sprowokowanym przez obrzydliwych nazistów z Ukrainy. Tak samo PiS to partia miernot, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje akcje. Polska mogła zagwarantować bezpieczny transport zboża, ale wygrał nosacz, który zwęszył okazję żeby zarobić. A to, że Ukraina wszelkimi kanałami stara się (lepiej lub gorzej) walczyć o swoją
@SzybkieSondy

Leć walczyć za ukraińskie interesy ja zostanę przy bronieniu polskich rolników.

Nie będziesz mnie #!$%@? pouczuał, a to że nie rozumiesz memów to już mało mnie obchodzi


@SzybkieSondy: godło narodowe to nie mem a ty jesteś zwykłym prowokatorem.
Leć walczyć za ukraińskie interesy ja zostanę przy bronieniu polskich rolników.


@Aquamen: odpowiedzialny na za bronienie polskich rolników nie jest zełenski, a tym bardziej nie ty, tylko Polski rząd, który po raz kolejny pokazał, że nie potrafi nic poza rozdawaniem pieniędzy i działaniem po fakcie. Ucieleśnienie hasła "Polak mądry po szkodzie".
polski rząd wprowadził embargo i bardzo dobrze zrobił


@Aquamen: wprowadził PO FAKCIE. Czy ty tego nie rozumiesz czy udajesz? W momencie, kiedy już miliony ton zalały polski rynek. Kiedy kto miał zarobić zdążył zarobić.
@SzybkieSondy: czy ty rozumiesz, że 15 września embargo może zostać zdjęte? Czy nie rozumiesz o czym piszę? Tranzyt odbywa się cały czas. Sprawa o której pisze to nie ta sprzed paru miesięcy tylko aktualna #!$%@? Ukrainy na państwa bałtyckie do tsue bo nie chcemy ich produktów.
@xer78: @Aquaman sam zrobiłeś błąd ortograficzny, a poprawiasz innych.

Słowo "most" jest jedynie nazwa gatunkowa i piszemy go mała litera, nie wiem jak można wpaść na pomysł żeby napisać to wielka litera.