Wpis z mikrobloga

Czy jest już jakieś narzędzie AI, któremu można zadać jakiś temat np. co ludzie mówią aktualnie o rynku finansowym i zakres czasu z ostatniego miesiąca - i on np. weźmie 100 video na yt, wyciągnie co ludzie mówią i porówna to między sobą i wyciągnie jakby taki raport z tego co tam wrzucają?
Czyli nie tylko summary ai ale i taki wyciąg esencji z tego
#automatyzacja #sztucznainteligencja #ai #chatgpt #youtube #inwestowanie #technologia #pieniadze
  • 10
  • Odpowiedz
Podpinam się. Czy są narzędzia AI do "przeglądania" stron nt. finansów, gdzie można "wycelować" w jeden walor i otrzymać np. analizę sentymentu?
  • Odpowiedz
@chemiorro: są i zawsze były odpowiednie biblioteki ( ͡° ͜ʖ ͡°) implementacja też jest bardzo prosta. Ale mam wrażenie, że teraz jedyne czego ludzie oczekują to kolejne wcielenia api chatagpt i wszystko oparte na modelach językowych.
  • Odpowiedz
@chemiorro: no bo ogólnie tak, użyłem sobie chatagpt do tej pory do zrobienia raportu z danych odnośnie dwóch rzeczy. Żeby posegregował mi auta z silnikiem 2.0 bo chciałem sobie coś sciągnąć ze stanów, oraz jak ustawić wycieczkę bo chciałem zrobić objazdówkę i żeby mi wyznaczył trasę. Obie rzeczy zrobił, ale wiadomo to nie to że to jest AI, tylko właśnie zbieranie danych takie. Niemniej powinno się to dać zrobić. Wiadomo,
interpenetrate - @chemiorro: no bo ogólnie tak, użyłem sobie chatagpt do tej pory do ...

źródło: obraz_2023-09-03_114026832

Pobierz
  • Odpowiedz
@interpenetrate: jak miałem GPT Premium to dawałem linki i prompty z pytaniami o sentyment. Trochę trzeba było się nakopiować, wyszukiwać itp. Chciałbym więc to zautomatyzować. Myślałem o tym, żeby zastosować Bautiful Soup i ładować zebrana zawartość do GPT. Ale na razie nie mam na to czasu. Stąd pytałem czy już nie ma takiego narzędzia.
  • Odpowiedz