Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: O ile dobrze pamietam 178cm dla 85% kobiet bylo OK, 175cm dla 57%, 172cm juz tylko 43% kobiet akceptowalo. No ale to chyba byl wykres sprzed kilku lat, a przeciez mamy inflacje...
  • Odpowiedz
@RyouNarushima 6'7 czyli 2 metry ma najwięcej procent? No nie wiem wydaje mi się że 195cm to jest taki idealny wzrost poniżej tego lub wyższej zaczyna się zrobić gorzej tak poza tym to w Europie 5'11 Czyli 180cm mają by o wiele więcej procent szans niż w USA tak przynajmniej mi się wydaje
  • Odpowiedz
@power-weak: Prawda jest taka, że sam wzrost uja daje. Liczy się jeszcze morda. No i same fotki muszą być z wakacji. Takie robione na chacie (ewentualnie na ławce w parku) z ręki nie przejdą. Najmniej ważnym aspektem (ale również ważnym) jest opis. Ale i tak to wszystko to pierwsza faza selekcji. Innymi słowy szkoda czasu na te apki.
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: Idz pan w chui - ja mam 172 i nawet na mirekszukazony nikt sie nie odezwal, Dopiero jak zagadalem do jakiejs mirableki,ktora ostatecznie mnie zghostowala. Takze its over.
  • Odpowiedz
@Yamasen: Nie, bo tutaj chodzi o kobiety, ktore w filtrze wyszukiwania zaznaczyly pozadany wzrost, a nie o wszystkie kobiety. Juz nie przesadzajmy, ze wiekszosc kobiet odrzuci faceta za 180cm. Tak nie jest. Choc kto wie co bedzie za 10 lat...
  • Odpowiedz